Domácí neporazitelnost trvá. Béčko si připisuje skalp Paskova.

25.02.2024, B-tým

Domácí neporazitelnost trvá. Béčko uhájilo domácí tvrz také v utkání s Paskovem a vrací se na třetí příčku tabulky.

Po sobotní výhře MHK Karviná byl cíl jasný. Návrat na třetí místo tabulky, které jsme museli před nedělní dohrávkou opustit. A nutno říci, že cíl byl splněn do posledního puntíku. Po úvodu, ve kterém se oba týmy střídaly ve vedení, jsme ve druhé polovině prvního poločasu přebrali otěže zápasu a vytvořili si třígólové vedení, které jsme udržovali a co více, postupně jsme krok po kroku stav navýšovali až na poločasové skóre 17:11, které nám dávaly velké naděje do druhého poločasu.

Poločasový polštář zřejmě lehce naše kluky uspokojil. Soupeř z náskoku ukrojoval a ve 40.minutě, z ruky našeho Pavla Musálka, který v Paskově hostuje, dokázal snížit na rozdíl čtyř tref 20:16. To však bylo naštěstí vše. Následně se projevila šířka a kvalita našeho záložního kádru. Postupně jsme si náskok vzali zpět a za opětovné podpory pěkně zaplněné haly jsme dokráčeli k výhře 30:22.

Nejlepšími střelci byli na naší straně Tichavský, který exceloval zejména na čáře sedmimetrového hodu, ze které dokázal vstřelit 5 branek. K nim přidal navíc 3 ze hry. Zdatně mu sekundovali Janík s 5 trefami a Krpelík se 4. Na straně hostí střelecky excelovali dva naši hrači. Zmíněný Pavel Musálek a aktuální člen A-týmu, dokázal síť rozvlnit 8krát, druhým nejlepším střelcem hostů byl bývalý dlouholetý hráč Kopřivnice Petr Unger se třemi góly.

Bylo fajn tě znovu vidět na naší palubovce, Ungy! Ať se daří!

Ohlas trenéra Škarpicha:

Do zápasu jsme vstoupili přesně tak, jak jsme chtěli a řekli si v šatně. Kladl jsem důraz na agresivní a vysunutou obranu spojek, která nám vycházela a díky tomu jsme zlikvidovali ne jeden útok soupeře a přecházeli do rychlého útoku, kde jsme buď hned zakončili, popřípadě v postupném útoku si bez problému vytvořili šance, které jsme proměnili. Chlapi byli skvěle nastaveni, oproti minulému týdnu v Rožnově jsme byli tentokrát v plné sestavě (nepočítám zraněné hráče), takže bylo povinností roli favorita potvrdit a vychutnat si tento zápas. Každému z hráčů patří velké díky za jejich disciplínu a už teď se soustředíme na těžký, sobotní zápas v Zubří. Fanouškům děkuji za pěknou kulisu a soupeři za kvalitní utkání. Jsme jeden TÝM!

KH ISMM Kopřivnice "B" – Házená Paskov 30:22 (17:11)

Nejvíce branek: Tichavský 8/5, Janík 5, Krpelík 4 – Musálek 8/2, Unger 3, Horáček 2

Rozhodčí: Horák, Horalík