V oslabené sestavě jsme neudrželi vedení a lídr tabulky nám uštědřil první jarní porážku.

17.02.2024, B-tým

Na lídra tabulky naše záloha nestačila a připisuje si první ztrátu bodů v jarní části.

Bohužel v oslabené sestavě (pouze 8 hráčů do pole) zajížděli naši hráči k těžkému souboji na palubovku Rožnova p.R., toho času vedoucí tým celé soutěže. A své umístění také domácí potvrdili. Byť první poločas vyzněl v náš prospěch, když jsme si do poločasové sirény dokázali vybudovat 4-gólový náskok 17:13. Bohužel v poslední čtrvtminutovce utkání se projevil náš početní handicap. Soupeř postupně nákok ukrajoval a v čase 25:28 se bohužel ujal vedení 25:24. Na  tento zvrat jsme již nenašli odpověď a Rožnov si tak dokráčel k výhře 28:25.

Touto výhrou nám navíc odskakuje v tabulce na rozdíl 3 bodů. Naši kluci se aktuálně nacházejí na 3.pozici, kde mají náskok pouhého bodu na rivaly z MHK Karviná.

Ohlas trenéra Škarpicha:

"Pro začátek se rozhodně nechci opírat o to, že jsme jeli pouze se dvěma hráči na střídání, ale v samotném závěru utkání to byl rozhodující prvek, kdy nám síly docházely. Přesto musím vyzdvihnout lví přístup k tomuto zápasu každého z hráčů, ať už po stránce obranné, útočné, ale i brankářské, kde nám Maliňák kryl záda a podpořil výsledek několika úspěšnými zákroky. V průběhu takřka celého utkání jsme měli převahu, v jedné části jsme soupeři odskočili dokonce až na rozdíl 6ti branek a vytvářeli si tak pohodlný výsledek s myšlenkou, že to dovedeme do vítězného závěru. Přesto se to nepodařilo a my body nechali Rožnovu. Nicméně hlavy nevěšíme, jedeme dál, pokud bude obranná fáze taková jako v tomto zápase a chuť pro vítězství, tak pevně věřím, že body nikomu zadarmo nedáme. Na tým jsem maximálně pyšný a prohrou nic nekončí, ba naopak. Jsme jeden tým, JEDNA RODINA !!"

TJ Rožnov p.R. – KH ISMM Kopřivnice "B" 28:25 (13:17)

Nejvíce branek: Jonák 7, Krpelík 6, Ripper 5 – Krupa 6, Dobiáš 5/4, Vlk 4

Rozhodčí: Horalík, J. Paululik

Vrátit se zpět na vítěznou vlnu budou chtít naši chlapci již tuto neděli 25.2.2024. Na domácí palubovce budeme od 18:00 hostit soupeře z Paskova.