Začíná bitva o bronz, Kopřivnice zbrojí na Lovosice!

14.05.2024, A-tým

Závěrečnou fázi Chance extraligy rozehrají již tento týden naši házenkáři. Letošní sezóna bude zakončená dvěma velkými házenkářskými vrcholy: "tradiční" finálovou sérií mezi Karvinou a Plzní, ale také sérií o bronzovou medaili mezi lovosickými Lovci a našim družstvem, které zabojuje o jeden z cenných kovů po neuvěřitelných 29 letech!

Naši borci mají za sebou nejdelší a nejnáročnější čtvrtfinálovou sérii proti pražské Dukle s výsledkem 3:2 na zápasy, v semifinále již nestačili na favorizovaného obhájce mistrovského titulu z Plzně v poměru 0:3. Nadále ale budou bojovat o vysněnou medaili, kterou bychom do kopřivnické síně slávy mohli vrátit po téměř třiceti letech a to je pořádná výzva!

V cestě za medailovými metami nám stojí silný tým z Lovosic, který ve čtvrtfinále udolal Valachy ze Zubří a z Moravy si odvezl postup do semifinále. Stejně jako loni, i letos házenkářům Lovosic cestu do vysněného finále extraligy zatarasila osudová Karviná, která tentokrát ukončila semifinále v sedmičkovém rozstřelu: kruté a bolavé vyřazení Lovců, kteří předvedli heroický výkon a byli jen kousek od happy endu. Lovce tak po vyřazení v semifinále čeká stejně jako v loňské sezóně bitva o bronzové medaile.

Série o bronz, do které se naopak Kopřivnice probila po dlouhých 29 letech, odstartuje již tuto středu od 19:00 hod v Lovosicích! Poté se série hraná na tři vítězná utkání stěhuje v sobotu do Kopřivnice!

Ještě jednou Vám přinášíme info ohledně prodeje vstupenek, pokud plánujete podpořit naše borce v úvodním duelu na lovosické půdě!

Vstupenky se prodávají online a je tedy možné je již nyní zakoupit (viz. odkaz níže). Sektor hostí je v plánku vyznačen žlutou barvou (sektor C - řada 8, 9). Dbejte, prosím, pokynů pořadatele a svá místa nakupujte z těchto sektorů. https://www.hazenalovosice.cz/vstupenky-chemik/#/ Vstupenky na první utkání je možné kupovat online do středy do 17:45 (online prodej končí vždy 75 minut před začátkem zápasu), poté se online prodej uzavírá a přesouvá se přímo na pokladnu. ‼Zde jsou ale vstupenky o 50 Kč dražší oproti online prodeji‼

Předzápasové ohlasy:

Tomáš Sklenák, trenér KH ISMM Kopřivnice: „Pauza od semifinále je dlouhá, házená už nám všem chybí. Alespoň jsme však měli prostor kvalitně se připravit, protože soupeř nás čeká skutečně těžký. Lovosice jsou dobře poskládaný tým a za celou sezónu si zaslouží respekt. My však v sebe věříme a ve středu chceme do série vkročit úspěšně. Nečekal jsem, že hned naše první sezóna skončí bojem o medaile, ale zase takové překvapení to není. Tenhle tým je výjimečný, je to jedna velká parta, která táhne za jeden provaz a zaslouží si být tam, kde je. Teď je na čase vše dotáhnout. Chceme ve středu na hřišti nechat vše. V Lovosicích jsme již letos jednou uspěli, tak proč to nezopakovat.“

Radek Doležel, pravá spojka KH ISMM Kopřivnice: „Čeká nás kvalitní soupeř, ale všichni v šatně víme, o co hrajeme. V týmu aktuálně nemáme téměř nikoho, kdo by si v minulosti vyzkoušel, jaké to je mít extraligovou medaili na krku. Chceme to změnit a bez venkovní výhry se to neobejde. Utkají se dva celky, které během celé sezóny potvrdily, že jsou maximálně vyrovnané. Totožné výsledky ze vzájemných střetnutí jsou toho důkazem. Rozhodne podle mě bojovnost a v tom nesmíme zklamat. Musíme na hřišti nechat 120% a já věřím, že dokážeme do série vkročit vítězně.“

« zpět

KH TV

 • Tisková konference po 5.čtvrtfinále.

  6.4.2024

 • Tisková konference po 2.čtvrfinále.

  25.3.2024

 • Tisková konference po 1.čtvrtfinále.

  23.3.2024

 • Tisková konference po utkání s Jičínem.

  3.3.2024

 • Tiskovka po výhře v derby s Frýdkem-Místkem.

  17.2.2024

 • Tisková konference po utkání s Lovosicemi.

  3.2.2024

 • Na slovíčko si vzal Otu Kancela Zdeněk Skořepa!

  29.1.2024

 • Tisková konference po utkání proti Dukle Praha.

  29.1.2024

 • Tisková konference po utkání proti SKKP Handball Brno.

  16.12.2023

 • Tisková konference po utkání s Duklou.

  9.12.2023

 • Tisková konference po utkání se Zubřím.

  29.11.2023

 • Tisková konference po remízovém derby se Zubří.

  25.11.2023

 • Tisková konference po utkání s Karvinou. (18.11.2023)

  20.11.2023

 • Tisková konference po utkání se Strakonicemi.

  11.11.2023

 • Tisková konference po utkání s Hranicemi

  26.10.2023

 • Tisková konference po vítězném utkání s Novým Veselím

  26.10.2023

 • Tisková konference po utkání s Talent tým Plzeňského kraje

  23.9.2023

Partneři klubu