Bitva o Beskydy! Kopřivnice vyzve v derby Frýdek-Místek!

16.02.2024, A-tým

Větší náboj snad už ani sobotní utkání mít nemůže! Zatímco kopřivničtí borci bojují v nahuštěné horní polovině tabulky o elitní čtyřku, Pepino si svou postupovou situaci značně komplikuje! Jestli bychom v extralize hledali tým, kterému hlad po vítězství rozhodně chybět nebude, našli bychom právě Fýdek-Místek! Na kontě má soupeř celkově osm vítězství, ale v roce 2024 se házenkářům Frýdku-Místku zatím vůbec nedaří, ze všech tří odehraných extraligových zápasů vyšli bodově naprázdno. Neuspěli ani v letošní premiéře na domácí palubovce, kde ve 20. kole padli před vlastními fanoušky s Novým Veselím 25:28. V derby se ale může stát cokoliv a obě mužstva se navíc budou chtít vytáhnout nejen před svými bouřlivými fanouškovskými tábory, ale i před kamerami ČT sport Plus. V posledních pěti případech platilo pravidlo, že když na sebe obě mužstva narazila, zvítězil vždy domácí tým. Z nedalekého Frýdku-Místku však bezesporu přicestuje hojný počet fanoušků a máme se tedy na co těšit. Navíc Kopřivnice bude chtít vrátit soupeři říjnovou porážku 29:42 z Frýdku-Místku i s úroky, dojde i k souboji dvou nejlepších střelců celé extraligy! V čele je náš Honza Polcar se 122 brankami, druhý frýdecko-místecký Alexandr Moješcik nasázel soupeřům 119 gólů! Co chceš víc? Tohle bude derby jako řemen a VY si jej rozhodně nenechte ujít! Utkání přinese pikantní a strhující bitvu za užásné atmosféry zaplněné haly!

Nezapomeňte! Na sobotním derby s Frýdkem-Místkem bude probíhat velká soutěž a budeme rozdávat tísice korun a další zajimavé ceny! Hlavní výhra je až 5000 KČ! Jak zajímavé ceny dosáhnout? Nemůže být nic jednoduššího!

Pravidla soutěže:

- Na našem klubovém FB profilu najdeš přispěvek o soutěži, označ pod tímto přispěvkem níže v komentářích 3 kámoše!

- sleduj náš instagramový profil @khkoprivnice1959.

- sleduj instagramový profil házenkářské Chance extraligy.

- vše stihni do soboty 17.2. do 17:50 hodin.

Máš splěno? Super, tak ti gratulujeme! Jsi zařazen do soutěže! O poločasové přestávce bude vylosováno 6 aktérů (3 dospělí, 3 mladiství/děti), kteří se utkají v Hodu štěstí o poukazy na sázení na portále Chance.cz v hodnotě:

 • 1. místo 5000 Kč
 • 2. místo 2000 Kč
 • 3. místo 800 Kč

O poukázky smí soutěžit pouze osoby starší 18 let!

Pro nezletilé jsou připraveny zajímavé věcné ceny!

Průběh soutěže:

-         Nejprve se utkají v hodu 3 dospělí soutěžící.

-         Každý bude mít 3 pokusy, při kterých se bude snažit trefit otvory v plachtě, která bude umístěná v bráně.

-         Dle počtu úspěšných pokusů se vytvoří žebříček 1. - 3. místo.

-         V případě shodného skóre bude následovat rozstřel v podobě „rychlé smrti". Pokud jeden z aktérů trefí otvor a protivník mine, rozstřel končí vítězstvím soutěžícího, jehož hod byl úspěšný.

-         Po ukončení „dospělé“ části proběhne rozstřel 3 neplnoletých soutěžících dle stejných pravidel.

Předzápasové ohlasy:

Tomáš Sklenák, trenér KH ISMM Kopřivnice: „Čeká nás derby, ve kterém chceme ukázat, že výsledek z Frýdku realitě neodpovídá. Pro mě osobně se samozřejmě jedná o speciální utkání, jelikož jsem ještě loni v dresu Frýdku působil. Poctivě se na utkání chystáme. Bude to hlavně o nastavení hlav. Pokud navážeme na výkon z Veselí, na palubovku nastoupíme se stejným zápalem, věřím, že v sobotu na dva body dosáhnout můžeme. Už ve Frýdku jsme měli domácí atmosféru, proto věřím, že se tribuny zaplní i tentokrát a opět nás poženou k výhře, kterou potřebujeme v boji o TOP4.“

Pavel Musálek, křídlo KH ISMM Kopřivnice: „V sobotu nás čeká derby proti Frýdku Místku, kterému máme co vracet. Zároveň je pro nás stále reálný boj o top 4, který chceme dotáhnout do úspěšného konce, proto očekávám vyhrocené utkání, ve kterém celý tým nechá na hřišti vše. V to samé doufám u našich fanoušků. Věřím, že jich přijde co nejvíc a budou nás hnát za vítězstvím. Touto cestou bych je rád pozval na sobotní utkání, které se uskuteční v 18 hodin na hale ZŠ E. Zátopka. Věřím, že se dočkáme dalšího žlutomodrého pekla!“

JSME JEDEN TÝM!

« zpět

KH TV

 • Tisková konference po 5.čtvrtfinále.

  6.4.2024

 • Tisková konference po 2.čtvrfinále.

  25.3.2024

 • Tisková konference po 1.čtvrtfinále.

  23.3.2024

 • Tisková konference po utkání s Jičínem.

  3.3.2024

 • Tiskovka po výhře v derby s Frýdkem-Místkem.

  17.2.2024

 • Tisková konference po utkání s Lovosicemi.

  3.2.2024

 • Na slovíčko si vzal Otu Kancela Zdeněk Skořepa!

  29.1.2024

 • Tisková konference po utkání proti Dukle Praha.

  29.1.2024

 • Tisková konference po utkání proti SKKP Handball Brno.

  16.12.2023

 • Tisková konference po utkání s Duklou.

  9.12.2023

 • Tisková konference po utkání se Zubřím.

  29.11.2023

 • Tisková konference po remízovém derby se Zubří.

  25.11.2023

 • Tisková konference po utkání s Karvinou. (18.11.2023)

  20.11.2023

 • Tisková konference po utkání se Strakonicemi.

  11.11.2023

 • Tisková konference po utkání s Hranicemi

  26.10.2023

 • Tisková konference po vítězném utkání s Novým Veselím

  26.10.2023

 • Tisková konference po utkání s Talent tým Plzeňského kraje

  23.9.2023

Partneři klubu