Kopřivnice se připravuje na další bitvu. V sobotu zamíří do Nového Veselí!

09.02.2024, A-tým

V pořadí již dvanácté letošní vítězství mohou v sobotu přidat naši házenkáři. Cesta k němu však nebude nikterak jednoduchá, protože svoji další výhru naopak budou chtít přidat i házenkáři Nového Veselí, kteří o minulém víkendu vstoupili po několikatýdenní přestávce do extraligového pokračování. A Sokolu se vstup do druhé poloviny sezony vydařil na výbornou! Celek z Vysočiny totiž v posledním kole vyloupil palubovku Frýdku-Místku a zapsal oba body za cenné vítězství 28:25!

Ve své vlastní hale navíc v letošní sezóně dokázali novoveselští házenkáři potrápit favority soutěže: do posledních minut drželi krok s posledním korunovaným mistrem z Plzně, o bod obrali finalistu Karvinou, porazili silnou pražskou Duklu a ve skvěle rozehraném zápase si málem připsali skalp ambiciózního Brna!

Průběžně devátý Sokol navíc nyní potřebuje zabrat, aby se dostal na poslední postupovou pozici zaručující účast v bojích divácky atraktivního play-off, na osmé Zubří ztrácí totiž pouhé dva body! Na druhé straně by kopřivničtí borci rádi vylepšili své místo v nahuštěné vedoucí polovině Chance Extraligy. S 23 body jsou sice šestí, ale za třetími Lovci zaostávají jen o dva body!

V posledních čtyřech vzájemných utkáních vždy slavila Kopřivnice, Nové Veselí se naposledy radovalo 2. listopadu 2022! A tuto skvělou sérii bude chtít výběr Tomáše Sklenáka rozhodně v sobotu prodloužit a získat veledůležité body do tabulky!

Nezapomeňte! Bitvu s Novým Veselím si můžete užít přímo v centru dění! Máte v sobotu čas a chuť podpořit naše kluky? Neváhejte a využíjte nabídky přidat se! Do Nového Veselí jedeme týmovým autobusem, ve kterém jsme fanouškům vyhradili zruba dvacet míst! Kapacita je tak omezená a zájem velký! Zbývají poslední volná místa, proto neváhejte ani vteřinu a zkuste si ješte zajistit své místo!

Zájemci se hlaste Jiřímu Gřesovi ml. na telefonním čísle 722 405 505. 

Předzápasové ohlasy:

Tomáš Sklenák, trenér KH ISMM Kopřivnice: "V posledním kole jsme bohužel trošku smolně ztratili doma body s Lovosicemi, které nyní musíme získat zpět, pokud nechceme namísto bojů o TOP4, bojovat o účast v play-off. Nové Veselí je jedním z týmů, které jsou aktuálně mimo postupové příčky, ale jistě nic nevzdali. Jejich výkon a výhra ve Frýdku, je toho důkazem. Musíme se na Veselí pečlivě připravit, vyladit chyby, které nás v posledním kole stály body a odevzdat na veselské horké půdě maximum. Náš soupeř sice přišel o některé opory během zimní pauzy, pořád má však v týmu plno skvělých mladých hráčů s velkou budoucností a v bráně má zkušenost v podobě Schamse. Čeká nás svižné utkání, ve kterém chceme potvrdit naše umístění. Jedeme se porvat o body.“

Jan Běloch, trenér TJ Sokol Nové Veselí: „V prvním domácím zápase po dlouhé pauze nás čeká celek Kopřivnice, který se letos prezentuje velmi dobrými výkony, obzvlášť v obraně. My se na soupeře musíme velmi dobře připravit, abychom v domácím prostředí dokázali navázat na kvalitní výkon z Frýdku a porvali se o další dva body. Doufám, že po té delší pauze a našem úspěšném vstupu do soutěže v tomto roce nás přijde podpořit co nejvíce fanoušků a společně to dotlačíme k vítězství.“

« zpět

KH TV

 • Tisková konference po 5.čtvrtfinále.

  6.4.2024

 • Tisková konference po 2.čtvrfinále.

  25.3.2024

 • Tisková konference po 1.čtvrtfinále.

  23.3.2024

 • Tisková konference po utkání s Jičínem.

  3.3.2024

 • Tiskovka po výhře v derby s Frýdkem-Místkem.

  17.2.2024

 • Tisková konference po utkání s Lovosicemi.

  3.2.2024

 • Na slovíčko si vzal Otu Kancela Zdeněk Skořepa!

  29.1.2024

 • Tisková konference po utkání proti Dukle Praha.

  29.1.2024

 • Tisková konference po utkání proti SKKP Handball Brno.

  16.12.2023

 • Tisková konference po utkání s Duklou.

  9.12.2023

 • Tisková konference po utkání se Zubřím.

  29.11.2023

 • Tisková konference po remízovém derby se Zubří.

  25.11.2023

 • Tisková konference po utkání s Karvinou. (18.11.2023)

  20.11.2023

 • Tisková konference po utkání se Strakonicemi.

  11.11.2023

 • Tisková konference po utkání s Hranicemi

  26.10.2023

 • Tisková konference po vítězném utkání s Novým Veselím

  26.10.2023

 • Tisková konference po utkání s Talent tým Plzeňského kraje

  23.9.2023

Partneři klubu