Poslední zápas letošního roku je tady, Kopřivnice vyzve doma ambiciózní Brno!

15.12.2023, A-tým

Tento týden se zavře voda za extraligovým házenkářským rokem 2023! Nejvyšší soutěž mužů má na programu poslední kolo, plán na sobotu je tak pro každého fanouška zcela jasný!  Obhájce mistrovského titulu přitom doma s Kopřivnicí prohrál první poločas 11:13 a po přestávce kopřivničtí borci náskok ještě zvýraznili. Ve 25. minutě byl Talent tým pozadu o pět branek, od té doby ale Kopřivnici povolil už jen sedm gólů a skóre otočil. Šesti brankami se na výhře Západočechů podíleli Marko Čurčič a Martin Říha. Nejlepší střelec extraligy Jan Polcar si připsal na své letošní bohaté střelecké konto čtyři branky. 

S cílem navázat na skvělý výkon z prvního vzájemného zápasu a poslat Brno autobusem zpět domů s prázdnou, budou do posledního domácího vystoupení v letošním roce vstupovat naši borci! Přijďte jim opět vytvořit nezapomenutelnou kulisu!  

Kopřivnice bude v domácím prostředí usilovat o další cenný skalp! Na třetí Kénik ztrácí pouhé tři body a v případě výhry se mu velice přiblíží! Brněnský tým má z minulého kola také co napravovat, před vlastním publikem totiž prohrál s Frýdkem-Místkem! 
V rámci Chance extraligy jsme se s Brnem poprvé potkali na konci září. Hráči z brněnského Králova Pole tehdy prožívali doslova a do písmene snový start do nové sezony! Až do příjezdu Kopřivnice se jim totiž doslova povedlo vše, na co sáhli. V extralize měli po výhrách nad Hranicemi, Lovosicemi, Novým Veselím a Frýdkem-Místkem stoprocentní bilanci. V Evropském poháru navíc vyřadili ve dvojzápase Zubří a vedli celou soutěž. Rozjeté Brno však tehdy tvrdě narazilo na skvěle připravenou Kopřivnici! Ta pod vedením Tomáše Sklenáka uštědřila našemu sobotnímu soupeři vůbec první porážku sezony! A to, co se povedlo na jedničku na horké brněnské půdě, budou chtít naši borci zopakovat týden před vánočními svátky i před vámi! Našimi skvělými fanoušky! 

Rádi bychom připomenuli, že na sobotním utkání s Brnem bude probíhat soutěž! 

O co půjde? Dorazte na zápas s Brnem vyzbrojeni transparentem se vzkazem pro hráče! Kreativitě se meze nekladou! Nejlepší transparent bude odměněn klubovou šálou a kalendářem s podpisy všech hráčů A-týmu! Tato výzva neplatí jen pro děti, věříme, že se zapojí také dospělí!

Přijďte si zítra vychutnat poslední atraktivní duel s Brnem! Věřime, že společnými silami opět vytvoříme v hale famózní atmosféru a nadělíme si dva body pod stromeček! 

Předzápasové ohlasy:
Radek Doležel, pravá spojka KH ISMM Kopřivnice:
 "Poslední mise v tomto roce nás čeká na domácí palubovce, v sobotu přivítáme Brno. Soupeř je letošní sezonu silný, přesto se nám ho povedlo porazit, a to navíc na jeho hřišti. Chceme vyhrát a udržet si dobré postavení v tabulce. Očekávám tvrdý boj do posledních minut zápasu. Slibuji, že uděláme vše pro to, abychom poslední utkání roku 2023 zakončili vítězně a odměnili tak naše fanoušky dvěma body!"

Tomáš Sklenák, trenér KH ISMM Kopřivnice: "Už cítíme, že je sezona dlouhá, přestávku uvítáme. Konec roku je vražedný. Čeká nás poslední utkání roku, navíc doma před našimi skvělými fanoušky, takže tady není kam uhnout. Platí, že doma body rozdávat nehodláme a jinak tomu nebude ani tentokrát. Určitě respektujeme sílu soupeře, protože má Brno opravdu extrémně silný tým evropských měřítek. Ale u nich jsme si ověřili, že na ně máme. Dokázali jsme si z jejich palubovky odvézt dva body, které nyní budeme chtít doma obhájit. Věřím, že opět zaplníme halu, tradičně výborný kotel opět doplní kluci z béčka, přidá se zbytek haly a v sobotu budeme svědky zápasu, na který se bude vzpomínat. Jdeme se porvat o výhru a uvidíme, na co to bude na konci utkání stačit."

Pavel Hladík, trenér SKKP Handball Brno:
"Do Kopřivnice k poslednímu ligovému utkání roku 2023 jedeme v hodně složité situaci, kdy máme velkou řadu zraněných hráčů. Zápas bude velká šance pro mladé hráče, kteří se můžou ukázat."

Jakub Tóth, pivot SKKP Handball Brno:
"Po zápase s Frýdkem-Místkem, který nám nevyšel podle našich představ, máme před sebou dalšího těžkého soupeře, a to Kopřivnici. Kopřivnice je doma velmi silná, a i přes to, že do Kopřivnice pojedeme bez pár zraněných hráčů, tak chceme kopřivnickým vrátit domácí prohru. Do pauzy půjdeme s jistotou na 3.místa v tabulce, ale i tak se chceme s ligou v roce 2023 rozloučit ziskem 2 bodů."

« zpět

KH TV

 • Tisková konference po 5.čtvrtfinále.

  6.4.2024

 • Tisková konference po 2.čtvrfinále.

  25.3.2024

 • Tisková konference po 1.čtvrtfinále.

  23.3.2024

 • Tisková konference po utkání s Jičínem.

  3.3.2024

 • Tiskovka po výhře v derby s Frýdkem-Místkem.

  17.2.2024

 • Tisková konference po utkání s Lovosicemi.

  3.2.2024

 • Na slovíčko si vzal Otu Kancela Zdeněk Skořepa!

  29.1.2024

 • Tisková konference po utkání proti Dukle Praha.

  29.1.2024

 • Tisková konference po utkání proti SKKP Handball Brno.

  16.12.2023

 • Tisková konference po utkání s Duklou.

  9.12.2023

 • Tisková konference po utkání se Zubřím.

  29.11.2023

 • Tisková konference po remízovém derby se Zubří.

  25.11.2023

 • Tisková konference po utkání s Karvinou. (18.11.2023)

  20.11.2023

 • Tisková konference po utkání se Strakonicemi.

  11.11.2023

 • Tisková konference po utkání s Hranicemi

  26.10.2023

 • Tisková konference po vítězném utkání s Novým Veselím

  26.10.2023

 • Tisková konference po utkání s Talent tým Plzeňského kraje

  23.9.2023

Partneři klubu