Vzhůru na ně! Kopřivnice se těší na atraktivní duel s Duklou Praha!

08.12.2023, A-tým

Sobota bude na hale ZŠ Emila Zátopka patřit ostře sledovanému souboji mezi Kopřivnicí a legendární Duklou Praha, přijďte fandit! Tento duel bude bez nadsázky ozdobou kola!

Tady půjde o hodně! Kopřivničtí borci se střetnou s protivníkem, který je touží vystrnadit z jejich současného postavení. Kopřivnice se po jednoznačném vítězství v Maloměřicích bodově dotáhla na čtvrté Lovce, střídavé výhry a porážky naopak v tabulce posunuly pražskou Duklu o bod za Kopřivnici!
Oba týmy mohou pomýšlet na boj o elitní čtyřku. Jedním z klíčů k bitvě o ještě lepší postavení je však sobotní eventuální výhra. Karty tak jsou rozdány poměrně jasně!

HC Dukla Praha  

Tradiční účastník play-off má i letos vysoké cíle v podobě extraligových medailí.
Pražanům vyšel vstup do soutěže na jedničku, když v prvních pěti kolech neztratili ani bod. První porážku Dukla datuje až na palubovce úřadujícího vicemistra z Karviné, kde ale až do posledních minut zápasu bojovala o body. Další kola pro Duklu už tak růžová nebyla, podle očekávání si sice poradila se Zubřím, Maloměřicemi i Hranicemi, rozdílem tří branek však podlehla celkům z Brna a Plzně. V posledních dvou kolech pak vysoko padla v Lovosicích a s prázdnou odjížděla po nejtěsnější možné porážce i z Nového Veselí. Sečteno, podtrženo, jeden z nejlepších týmů úvodu sezony za posledních pět zápasů připsal pouhé dva body. Jednoznačným cílem našeho sobotního soupeře bude dát zapomenout na nezdary z předchozích zápasů a vrátit se na vítěznou vlnu. To však Kopřivnice rozhodně nehodlá na domácí půdě připustit a naopak bude chtít urvat další důležité body do tabulky!

Přímý souboj o páté místo odstartuje již tuto sobotu v tradičním čase od 18:00 hod. Přijďte nás v co nejhojnějším počtu podpořit a pomozte v hale opět vytvořit atmosféru pravého žlutomodrého pekla! Budeme potřebovat každého z Vás! 

Předzápasové ohlasy: 

 

Tomáš Sklenák, trenér KH ISMM Kopřivnice: V sobotu nás čeká extrémně nebezpečný soupeř, který sice v posledních kolech body několikrát ztratil, ale pořád se jedná o jednoho z aspirantů na medaile. Jejich hra se opírá o výtečnou fyzickou připravenost, zkušenosti Svitáka, výborné brankáře a dravost velkých talentů. Pokud chceme uspět, musíme předvést plně koncentrovaný výkon, jelikož Dukla bude každou chybičku okamžitě trestat rychlým brejkem, což jsme si ověřili v prvním utkání, kde nás právě technické chyby stály lepší výsledek. Teď však hrajeme doma. A doma nejsem zvyklí body rozdávat. Věřím, že si cestu do haly opět najde hodně lidí, a že nás svými hlasivkami poženou k úspěchu.

Edwin Brito, pivot KH ISMM Kopřivnice: "Rozhodně přistupujeme k tomuto zápasu s velkým respektem. Dukla Praha je mladým týmem, který si zakládá na fyzické připravenosti a využívá každé šance na rychlý přechod. Proto si budeme muset vážit každého balónu, vyhnout se zbytečným ztrátám a být trpěliví při výběru střeleckých pozic. Nikam nespěchat a počkat si na šance. Nejsme zvyklí doma ztrácet body a s podporou fanoušků ze sebe vždy dokážeme dostat to nejlepší. Navíc se nám pomaličku začíná vyprazdňovat marodka, tudíž naším jasným cílem musí být posbírat co nejvíce bodů před vánoční přestávkou, abychom na jaře dokázali dotáhnout náš předsezónní cíl a zajistit si účast v play off."

« zpět

KH TV

 • Tisková konference po 5.čtvrtfinále.

  6.4.2024

 • Tisková konference po 2.čtvrfinále.

  25.3.2024

 • Tisková konference po 1.čtvrtfinále.

  23.3.2024

 • Tisková konference po utkání s Jičínem.

  3.3.2024

 • Tiskovka po výhře v derby s Frýdkem-Místkem.

  17.2.2024

 • Tisková konference po utkání s Lovosicemi.

  3.2.2024

 • Na slovíčko si vzal Otu Kancela Zdeněk Skořepa!

  29.1.2024

 • Tisková konference po utkání proti Dukle Praha.

  29.1.2024

 • Tisková konference po utkání proti SKKP Handball Brno.

  16.12.2023

 • Tisková konference po utkání s Duklou.

  9.12.2023

 • Tisková konference po utkání se Zubřím.

  29.11.2023

 • Tisková konference po remízovém derby se Zubří.

  25.11.2023

 • Tisková konference po utkání s Karvinou. (18.11.2023)

  20.11.2023

 • Tisková konference po utkání se Strakonicemi.

  11.11.2023

 • Tisková konference po utkání s Hranicemi

  26.10.2023

 • Tisková konference po vítězném utkání s Novým Veselím

  26.10.2023

 • Tisková konference po utkání s Talent tým Plzeňského kraje

  23.9.2023

Partneři klubu