Žákovská liga starších žáků - 3.kolo (Plzeň)

18.02.2019

V sobotu 16.02.2019 se uskutečnilo 3. kolo Žákovské ligy. Hostitelem tohoto turnaje byla tentokrát Plzeň. Turnaj hodnotí trenér Jaromír Petřek.

Jaromír Petřek, trenér starších žáků: "Třetí kolo nás zavedlo až do daleké Plzně. První utkání bylo pro nás důležité, protože jsme jej hráli proti regionálnímu soupeři z Frýdku-Místku. Tohle utkání bylo z naší strany bojovné a již v prvním poločase jsme si utvořili malý náskok, který jsme ve druhém poločase ještě navýšili a zaslouženě vyhráli 21-15. Byli jsme spokojeni s nasazením i přístupem hráčů k tomuto utkání. Druhé utkání na turnaji bylo opakem toho prvního. Nesoustředěnost, technické chyby, malá agresivita, ochota porvat se o výsledek nás provázela až do konce utkání. Sklopené hlavy, protože momentálně prohráváme, na hřiště nepatří. Nikdo z hráčů nebyl ochoten a schopen zavelet do útoku. Proto ostudná prohra s družstvem Plzně 25-13. V pořadí třetí utkání bylo pro nás povinností vyhrát. Výhra 30-15 proti Bohunicím byla jen slabou náplastí za předešlé utkání. Pozitivem tohoto utkání byla účast všech hráčů na hřišti. Poslední utkání nás trenéry stálo mnoho sil. Opět nesoustředěnost a pocit, že vše půjde samo si musí kluci vymazat z hlavy. Nakonec výhra s družstvem Házená Mělník v poměru 20-14 ukončila naše vystoupení v tomto třetím kole. Všichni kluci si musí uvědomit, že přístup k utkání musí změnit. Je to v hlavách kluků. Potom jim mnoho věcí půjde lehčeji a lépe. Určitě pro všechny hráče další dobrá zkušenost. Nutno pochválit také rodiče, kteří přijeli do Plzně povzbudit své ratolesti. Všechny výsledky a tabulku je možné vidět na www.chf.cz v sekci Žákovská liga.

Sestava a branky: Seidler D, Dej F, - Labounek T. 3, Hladil H. , Foret J. 18, Foral F.15/2, Klos F.3, Holík J.1, Příhoda J. 2, Benýšek M. 17, Ošmera D. 6/1, Wunsch P.4, Knesl M., Příhoda V.10, Geryk O. Šálek P.5.