Žákovská liga 6. kolo - Polanka nad Odrou

22.05.2018

Tento víkend vyvrcholilo celoroční zápolení mezi družstvy v kategorii st. žactva závěrečným 6.kolem. Turnaj hodnotí trenér Jaromír Petřek.

Jaromír Petřek, trenér starších žáků: "V sobotu 19.5.2018 se uskutečnilo poslední 6.kolo Žákovské ligy v Polance nad Odrou. Do Polanky jsme neodjížděli kompletní, ale kluci to věděli a celkem turnaj zvládli. Všichni hráči chtěli na posledním turnaji podat co nejlepší výkon. Úvodní utkání jsme hráli s celkem Nového Jičína a vyhráli 26:21. Ve druhém utkání nás čekala domácí Polanka. V celé žákovské lize jsme měli problém právě ve druhých utkáních. Tentokrát kluci zabrali a vyhráli 17:15. V pořadí třetí utkání bylo pro nás povinností vyhrát a výhra 30:17 s družstvem Mělníka byla potěšující. V posledním duelu nás čekalo družstvo Litovle. Nikdy jsme neuhráli 8 bodů na turnaji, ale teď k tomu bylo strašně blízko. Prohra 23:21 nás velice mrzela hlavně proto, že jsme nebyli horším družstvem, ale neproměňovali jsme vyložené brankové příležitosti (sedmičky, rychlé útoky, náskoky z brankoviště). V brance soupeře stál velice vysoký a dobrý brankář, na kterém jsme ztroskotali. Soupeře jsme přehráli, ale branky nedokázali vsítit. Opět jsme si neuvědomili, že oprava v této soutěži není možná a s každým soupeřem se hraje jen jednou. Všechny kluky je potřeba pochválit za všechna odehraná utkání v této soutěži. Určitě nepropadli a dali o svém házenkářském umění vědět. Krásná a náročná soutěž skončila. Bude jen na následující generaci starších žáků, zda budou chtít se do této soutěže v příštím roce probojovat. Výsledky je možné shlédnout na www.chf.cz v sekci žákovská liga."

Sestava a branky: Podolský L, - Kocián O. 5,, Lakatoš M. 4 , Hrnčárek M. 14, Benýšek M. 25, Škarka M. 26, Příhod V.2, Hegar A.5, Labounek T.3, Šálek P, Seidler D. 1, Foret J.10.

Trenér: Jaromír Petřek

Vedoucí družstva: Tomáš Hrnčárek