Žákovská liga 5. kolo Kopřivnice

01.05.2018

V neděli 29.4.2018 se uskutečnilo 5. kolo žákovské ligy v Kopřivnici. Turnaj hodnotí trenér Jaromír Petřek.

Jaromír Petřek, trenér straších žáků: "V neděli 29.4.2018 jsme pořádali 5. kolo žákovské ligy v Kopřivnici. Všichni hráči se na domácí prostředí těšili a byli odhodláni předvést ten nejlepší výkon na hřišti. Ne všem se to ale podařilo. Úvodní utkání jsme hráli s Duklou Praha A. Byl to náš nejlepší výkon na turnaji, i když prohra 25:21 nás mrzela. Právě proto ve druhém utkání s velice silným družstvem Zlína kluci nechali vše na hřišti a zaslouženě vyhráli 27:23. Utkání bylo všemi zúčastněnými hodnoceno jako nejlepší na turnaji. Duel s celkem Hranic jsme opět vyhráli 21:19 po zlepšené obranné fázi a po domluvě na lavičce od realizačního týmu. Poslední utkání v domácím prostředí nebylo jednoduché. Únava z teplého počasí ve sportovní hale se na nás podepsala nejvíce. Duel a prohra s Jičínem v poměru 22:17 nás mrzela snad nejvíce. Opět jsme si neuvědomili, že oprava v této soutěži není možná a s každým soupeřem se hraje jen jednou. Proto musíme do každého utkání nastoupit maximálně soustředěni. Všechny kluky je potřeba pochválit za bojovnost v utkáních. Chtěl bych také pochválit rodiče hráčů, protože jim opravdu vytvořili domácí prostředí. Výsledky je možné shlédnout na www.chf.cz v sekci Žákovská liga.

Sestava a branky: Podolský L, Kouřil F, - Hladil H, Kocián O. 1, Lakatoš M. 6, Hrnčárek M. 8, Benýšek M. 22, Škarka M. 14, Příhod V. 16, Hegar A, Labounek T, Šálek P, Seidler D. 1, Foret J. 11, Ošmera D, Foral F. 1

Trenér: Jaromír Petřek

Vedoucí družstva: Tomáš Hrnčárek

Nadpis textu

Váš text začíná právě zde. Klikněte a můžete začít psát. Porro quisquam est qui dolorem ipsum quia dolor sit amet consectetur adipisci velit sed quia non numquam eius modi tempora incidunt ut labore et dolore magnam aliquam quaerat.