Žákovská liga 4. kolo Praha

20.03.2018

V sobotu 17.3.2018 se uskutečnilo 4. kolo Žákovské ligy v Praze. Hostitelem tohoto turnaje byla Dukla Praha B. Turnaj hodnotí trenér Jaromír Petřek.

Jaromír Petřek, trenér starších žáků: "Chřipkou a jinými nemocemi zdecimované družstvo odjelo na tento turnaj v cela pozměněné sestavě. Snad tato skutečnost pomohla kolektivu k zisku šesti bodů za tři výhry v turnaji. Podlehli jsme jen družstvu z Nového Veselí. V úvodním utkání jsme porazili Duklu Praha B 22:20. Snad jsme se opili vítězstvím z tohoto duelu a v následujícím utkání jsme podlehli Novému Veselí, i když pět minut před koncem jsme ještě vedli. Po závěrečném hvizdu byl stav na tabuli 18:15 pro soupeře. Kolektivu bylo jasné, že následující utkání s celkem Legata Hustopeče musí vyhrát. Bylo to vyrovnané utkání, ve kterém jsme se nakonec po výhře 24:22 radovali my. V posledním utkání jsme jasně porazili družstvo SK Kuřim 25:14. Na hřiště se dostali všichni hráči a tak radostně zakončili turnaj. Kluci se znova přesvědčili, že každý je nahraditelný a když se bojuje od začátku do konce, tak vítězství je na dosah. Všechny kluky je potřeba pochválit za bojovnost v utkáních. Věřím v uzdravení ostatních hráčů a zapojení se do tréninku, protože začíná i naše krajská soutěž. Výsledky je možné shlédnout na www.chf.cz v sekci Žákovská liga."

Sestava a branky: Podolský - Hladil H.2, Kocián O. 8, Lakatoš M. 6, Hrnčárek M. 12, Benýšek M. 32, Škarka M. 21, Markovič C. 3, Hegar A, Březina D. 1, Šálek P, Saidler D. 1

Trenér: Jaromír Petřek

Vedoucí družstva: Tomáš Hrnčárek