Vítězný vstup do sezony! Mladší dorostenci porazili na úvod Polanku!

23.09.2019

Mladší dorostenci pod vedením trenérské dvojice Lubomír Veřmiřovský, Víctor Donoso porazili v úvodním utkání sezony Polanku na její vlastní půdě! Utkání hodnotí vedoucí družstva Tomáš Hrnčárek!

SKH Polanka n.O. - KH ISMM Kopřivnice 17:21 (9:11)

Do zápasu jsme nastoupili s velikým respektem k soupeři, který nastoupil ve skoro totožné sestavě jako v loňské sezóně. Již od prvních minut bylo jasné, že tento zápas bude velice těžký. Naši kluci hned od počátku utkání dotahovali dvoubrankové manko, ale do konce prvního poločasu se hra uklidnila a zastavila se na skóre 9:11 pro Kopřivnici. O přestávce jsme si řekli jaké děláme chyby a čeho bychom se měli vyvarovat. Velký podíl na tom měla trenérská dvojce Lubomír Veřmiřovský a Víctor Donoso. 


Do druhé půle nastoupili hráči s velkým sebevědomím a za velkého přispění brankáře Daniela Seidlera, který zcela uzamkl bránu, naši kluci již ve 45. minutě vedli o 9 branek. S tímto stavem se však nespokojil soupeř a 5 minut před koncem utkání jsme vedli již jen o 3 branky. Po timeoutu, který si vzali trenéři, bylo jasné, že hráči chtějí dva body domů. A tak po závěrečném hvizdu mohlo družstvo slavit první vítězství v sezoně 21:17.

Sestava a branky: Benýšek M. 8, Labounek T. 3, Foral F. 3, Příhoda V. 2, Škarka M. 2, Hrnčárek M. 1, Hladil H. 1, Ošmera D. 1, Kocián O., Janík K., Lakatoš M., Hegar A., Seidler D. 

Trenéři: Lubomír Veřmiřovský, Víctor Andrés Donoso Andalaft

Vedoucí družstva: Tomáš Hrnčárek