Veledůležité body! Mladší žáci stále ve hře o jednu z medailí!

04.05.2023

Paráda! Po skvělém výkonu si mladší žáci o uplynulém víkendu připsali dva body za výhru nad Polankou a bod za remízu s Karvinou! Jako jediní získali tři body do tabulky a mohou dále pomýšlet na zisk jedné z medailí! Utkání hodnotí trenér Tomáš Hývnar

SKH Polanka n.O. - KH ISMM Kopřivnice 23:24 (14:8)

Další kolo regionální soutěže přineslo velmi napínavý boj mezi sousedícími družstvy v tabulce. A také to bylo znát. První utkání bylo jako na houpačce. První poločas jsme nebyli slabším soupeřem, ale nevycházelo nám vše dle představ. Ovšem druhý poločas se nesl z říše snů. Prohrávali jsme o 6 gólů. Za necelých 7 minut jsme se soupeřem srovnali krok. Obrana byla neprostupná a v útočné fázi jsme neudělali téměř žádnou chybu! Vybičovaný závěr utkání jsme zvládli na jedničku. Skvělá výhra!

Sestava a branky: J. Knesl, Bureš, Pecha, M. Štěpán 8, Žárský, Ermis, Kalužová, Hanus 1, Juřena 3, J. Daňhel 7/4, Winkler 1, Keller, Hrnčár, Zrunek, Trunečka 2, Polívka 2. 

KH ISMM Kopřivnice – HCB Karviná 26:26 (16:16)

Druhé utkání se neslo ve stejné rovině jako první. Všichni hráči byli bojovně a správně nastaveni. První poločas byl vyrovnaný a tak se bojovalo o každý centimetr hřiště. Hráči se velmi dobře znají, i osobitá hra je vzájemně velmi dobře známa. Obě družstva se velmi výrazně snažila překulit vítězství na svou stranu. Pravda je, že v poslední vteřinách soupeř vyrovnal, ale i tak všichni zaslouží důstojnou pochvalu. Takto se hraje ta pravá házená.

Nakonec jsme si jako jediní odvezli 3 body do tabulky, Karviná 2 body, a Polanka n.O. 1 bod. Toto svědčí o vyrovnanosti soutěže a progresivitě těchto družstev.

Sestava a branky: J. Knesl, Bureš, Pecha, M. Štěpán 8/1, Žárský 2, Kalužová, Hanus 1, Juřena 1, J. Daňhel 5/3, Winkler 7, Keller, Hrnčár, Zrunek, Trunečka 2, Polívka. 

Ještě jednou díky za předvedený výkon.

Trenéři: Tomáš Hývnar, Martin Winkler