V předposledním kole si mladší žáci připsali těsnou porážku se Zubřím a výhru nad Centrum Haná

18.05.2023

Utkání hodnotí trenér Tomáš Marek

HC Zubří - KH ISMM Kopřivnice 27:25


Dne 14.5.2023 jsme zajížděli na mistrovské utkání do Kostelce na Hané, kde domácí zápasy hraje družstvo Centrum Haná. K utkání zde přijelo i družstvo ze Zubří. První zápas jsme hráli s družstvem Zubří, se kterým se v tabulce předháníme o lepší umístění. Do zápasu jsme vstoupili dobře připraveni s vědomím a skušenostmi, že umíme družstvo Zubří porazit. První poločas osobní obrany byl vyrovnaný a skoré se přelévalo z jedné strany na druhou. Poločas jsme prohráli o jednu branku a po trhácích, které jsme vyhráli, byl stav 13:13. Ve stejném duchu probíhal i druhý poločas, kdy jsme se se soupeřem střídali ve vedení v zápase. Zápas byl vyhecovaný z obou stran. Ještě 4 minuty před koncem bylo srovnáno 24:24, ale v závěru nám soupeř odskočil a Zubří vyhrálo těsně 27:25.

KH ISMM Kopřivnice - Centrum Haná 32:30


Ke druhému zápasu jsme nastoupili proti domácímu družstvu Centrum Haná. Domácí hráli dobrou osobní obranu, kdy často přecházeli do rychlých útoků, které nám dělaly problémy a nestačili jsme je zachytit. Osobní obrana bylo opět vyrovnaná a po prvním poločase a trhácích bylo skóre 18:17 pro domácí. V druhé půli se opět ani jedno družstvo nedostalo do více gólového trháku, rozdíl byl o 2 góly na jednu či na druhou stranu. Kombinační a pohyblivou hrou jsme soupeři dělali problémy a po většinu času druhého poločasu jsme vedli. Pět minut před koncem jsme vedli 28:30 a takto jsme si to pohlídali až do konce. Soupeře z Kostelce jsme porazili 30:32. Za zmínku stojí skvělý výkon mini žáka Václava Winklera, který ve dvojutkání dal 10 branek. Do tabulky jsme si připsali dva důležité body. Poděkování patří i fanouškům, kteří za námi přicestovali až do Kostelce na Hané, děkujeme!!!!!!!

Branky: Daňhel a Winkler po 10, Juřena a Štěpán po 8, Trunečka 7, Lipový 5, Baďura 3, Knesl a Polívka po 2, Bureš a Hanus po 1

Trenéři: Tomáš Hývnar, Tomáš Marek a Martin Winkler