V oslabené sestavě podlehli mladší žáci Havířovu a Ostravě

23.09.2019

V sestavě, která byla vinou nemoci značně oslabena, podlehli mladší žáci B na úvod sezony Havířovu a Ostravě. Utkání hodnotí trenér Lumír Koval!

Slovan Havířov - KH ISMM Kopřivnice 7:16 (6:7)


První zápas nové sezony jsme začínali ve velmi omezeném počtu, kdy jsme měli pouze jednoho hráče na střídání. I přes velkou nemocnost se snažili a bylo vidět, že chtějí urvat pěkný výsledek. Nakonec se podařilo uhrát remízu za 1.  poločas a bylo vidět, že to naše mládežníky nakoplo.

Následné shout-outy se dařilo pěkně nahazovat a následně proměňovat a díky tomu si zasloužili další bod.

Druhý poločas už jsme si pohlídali vedení a celou dobu jsme diktovali hru. V obraně se chlapci zodpovědně posouvali a přistupovali k soupeři. V následném útoku využívali rychlých protiútoku a v postupném útoku využívali uvolňování všech postů. Bylo pěkné vidět, že hru nediktoval pouze jeden hráč, ale zapojovali a snažili se všichni.

Sestava a branky: Knesl 1, Ožana 3, Polášek 6, Wirgl, Štěpán 2, Španihel, Bula 3, Kalužová 1

Trenéři: Lumír Koval a Michal Glogar 

KH ISMM Kopřivnice - TJ Sokol Ostrava 17:20 (6:12) 


Druhý zápas byl mnohem obtížnější, protože jsme měli pouze jednoho hráče na střídačce a už při nástupu bylo vidět, že soupeř je o hlavu větší. Soupeř byl odpočatý a mnohem běhavější a vybudoval si velký náskok.

Následné shout-outy využil své výškové převahy a často zakončoval brankami hodnocenými za dva body. Díky tomu si do celkového skóre připsal bod navíc a poločas skončil 6:12

Druhý poločas naši borci zahráli nádhernou házenou, kde byli zodpovědni v obraně. Tomáši Bulovi se na stření spojce dařilo kazit soupeřovu rozehrávku a zbytek pochytal Šimon Knesl. V útoku musíme pochválit Vojtu Poláška, který se nezalekl o hlavu vyššího obránce a dokázal se několikrát přes něj uvolnit. Druhý poločas jsme vyhráli 11:8 z čehož máme největší radost. Je škoda, že spousta střel mířila nad bránu. Celkově musíme chlapce a Viki pochválit, protože nechali na hřišti vše a bylo se na co dívat.

Sestava a branky: Knesl 1, Ožana 3, Polášek 6, Wirgl, Štěpán 2, Španihel, Bula 3, Kalužová 1

Trenéři: Lumír Koval a Michal Glogar