Úvodní utkání dvojzápasu s Jičínem skončilo remízou

17.04.2021

Kopřivničtí házenkáři si v prvním utkání dvojzápasu s Jičínem připsali remízu, odveta je na programu za týden na jičínské půdě.


První poločas přinesl vyrovnanou podívanou, kdy si ani jeden z celků nedokázal vypracovat výraznější vedení. Koncovku prvního poločasu však lépe zvládl domácí celek, který se ujal poločasového vedení 14:13. Obraz hry se nijak výrazně nezměnil ani po změně stran. Oba týmy se přetahovaly o každou branku, o osudu utkání tak musel rozhodovat až samotný závěr. V něm nejprve dvěma góly Jičínští strhli vedení na svou stranu, jenže poslední slovo měl na konci Martin Střelec a úvodní duel skončil nerozhodně 25:25.


 "Chtěli jsme v zápase hrát rychlou házenou podepřenou rychlými útoky, bohužel nám to ale příliš nevycházelo a Jičín nás v tom předčil. Uplynulý týden pro nás nebyl jednoduchý, byli jsme po Plzni trochu dobití, třeba Marek Bukovský měl natažený sval," vyjádřil se po utkání šéf kopřivnické lavičky a dodal: "Do Jičína se rozhodně pojedeme porvat o postup." Zmiňovaný zápas je na programu v sobotu od osmnácti hodin.

KH ISMM Kopřivnice -  HBC Ronal Jičín 25:25 (14:13)

Nejvíce branek: Fulnek 4, Gřes 4, Střelec 3 - Krahulec 5, Thorovský 4, Kastner 3. Rozhodčí: Hanák, Pavlíček. Sedmimetrové hody: 2/0:2/0. Vyloučení: 4:3.