Turnaj mini házené v Hranicích na Moravě

04.03.2019

V neděli 3.3.2019 vyjeli naši nejmladší házenkáři na celodenní turnaj do Hranic na Moravě. 

Sice ve studené hale ale v krásném sportovním prostředí, které vytvořili převážně rodiče, si do sytosti zahrálo 12 zúčastněných družstev nespočet krásných zápasů. Turnaje se zúčastnila družstva, se kterými se nesetkáváme na pravidelných krajských turnajích, a to z Olomouce, Holešova, Bystřice pod Hostýnem, Nového Jičína a domácích Hranic na Moravě. Turnaje se zúčastnila také děvčata z Olomouce a Hranic a vůbec za chlapci nezaostávala.

Naši kluci, věkem nejmladší na turnaji, se neztratili, ale ročníkový rozdíl byl v některých utkáních znát. Ale to vůbec nikomu neubralo na snaze a bojovnosti. Vítězem byli všichni hráči a hráčky, kteří se této akce zúčastnili.

Všechna družstva dostala na závěr medaile a hromadu sladkých odměn a z každého družstva byli vyhlášení největší bojovníci nebo nejsnaživější hráči družstva. U nás tuto cenu dostali Dominik Zeman a Tomáš Zeman.

Stínem bylo nešťastné zranění našeho hráče Leoše Šimíčka, kterému všichni přejeme brzké uzdravení.

A ještě na závěr sestavy našich dvou družstev:

* Daňhel Jan, Husár Filip, Hawkins Tadeáš, Stružka Jakub, Šimíček Leouš, Štěpán Marek, Zeman Dominik, Zrunek Dominik, Dryak Alexandr

* Baďura Filip, Sedláček Michal, Zeman Tomáš, Zrunek Pavel, Žárský Jonáš, Paluzga Michal, Trunečka Nikolas, Stružková Karolína, Žiga Samuel

Trenéři: Miroslav Bartoň a Petr Zeman, vedoucí družstev Pavla Zrunková