Těsná porážka starších dorostenců s lídrem tabulky

05.11.2018

Starší dorostenci pod vedením trenéra Honzy Martínka podali proti lídrovi tabulky vynikající výkon. Nejtěsnější možnou výhru však nakonec slavilo Nové Veselí, které kraluje tabulce staršího dorostu. Zápas s Novým Veselím hodnotí trenér Honza Martínek, který momentálně vede tým starších dorostenců.

KH Kopřivnice - TJ Sokol Nové Veselí 27:28 (14:15)

Proti lídrovi tabulky jsme vstoupili do utkání plni odhodlání. Bojovný duch a maximální úsilí nás zdobili po celý zápas. Utkání bylo po celou dobu vyrovnané, soupeř si však místy získával mírný náskok. V koncovce první půle, kdy nám začaly docházet síly, jsme neproměnili několik vyložených šancí a tak Veselí odcházelo do šaten s jednobrankovým náskokem. Ani začátek druhé půle nebyl optimální, soupeř se dostal do vedení 20:17. Time-out ale zabral a my otočili vývoj utkání ve svůj prospěch, což nám vlilo další síly do žil. Poté už byl stav vyrovnaný, ale stále jsme měli k vítězství blíže. Poslední dvě minuty však nevyšly, došlo k přísnému vyloučení a ani poslední zákrok, který v posledních 30 sekundách znamená sedmimetrový hod nebyl potrestán. Veselí vstřelilo dvě branky za sebou a mohlo se tak radovat z vítězství. Utkání by daleko více slušela remíza. Nemáme se za co stydět, podali jsme výkon na hranici svých možností a co je především nutné vyzdvihnout je naše znovuprobuzené kopřivnické srdíčko. Věřím, že pokud budeme takto přistupovat ke každému utkání, body jistě přijdou. Poděkování patří našim fanouškům, kteří na dorosteneckou ligu vytvořili neuvěřitelnou atmosféru a k našemu výkonu bezesporu velkou měrou přispěli.

Sestava a branky: Pavelčák Radek 3, Kriegiel Samuel, Kremer Vojtěch 3, Alaxa Tomáš 3, Matonoha Pavel 2, Kučeriak Lukáš 2, Očkovič Adam 11/2, Jalůvka Ondřej, Vízner Radovan, Ripper Jakub, Podolský Lukáš, Hývnar Ladislav, Palacký Martin, Hrnčárek Matěj