Starším žákům "B" zápas s Klimkovicemi a Hlučínem nevyšel

23.09.2019

Utkání hodnotí trenér Tomáš Hývnar.

 TJ Sokol Klimkovice - KH ISMM Kopřivnice 18:6 (10:2)


"Po vydařené letní přípravě jsme hráli první mistrovské utkání venku na asfaltovém hřišti v Klimkovicích. Naši hráči byli zaskočeni výškovou převahou a v tomto duchu se neslo utkání po celou dobu. Nutno však podotknout, že obrana fungovala a oba brankáři navíc dokázali vyložené brankové příležitosti zneškodnit. V útočné fázi hráči nedokázali přetavit naučené věci z tréninku. Toto ještě doladíme, aby ve chvíli fyzického zahlcení dovedli odvést maximální výkon. I přes to všechno chlapci zaslouží pochvalu a věřím v jejich úspěch."

Sestava a branky:
Bula, Gavlas 2, Ožana, Kubját, Hýl, Polášek Vojtěch, Příhoda J, Dvořák 1, Kunc, Novák, Kahánek 1, Žárský, Slavik, Polášek Václav 2

Trenér: Tomáš Hývnar

KH ISMM Kopřivnice - HC Hlučín 4:22 (0:10)


"Opětovný scénář jako v prvním utkání. Jen ještě s menší hořkostí, kdy jsme nebyli schopni vstřelit gól v prvním poločase. Kluci si musí zvyknout na jinou fyzickou zátěž a na větší soupeře než tomu bylo tak v mladším žactvu. Technicky jsou kopřivničtí hráči na tom solidně a po překonání obav a strachu to bude perfektní."

Sestava a branky: Bula, Gavlas, Ožana, Kubját, Hýl, Polášek Vojtěch, Příhoda J. 2, Dvořák, Kunc, Novák, Kahánek 1, Žárský, Slavik 1, Polášek Václav. 

Trenér: Tomáš Hývnar