Starší žáci zvítězili v Ostravě

23.03.2018

V jedenáctém kole ligy starších žáků se naše družstvo utkalo s celkem Ostravy. Přestože bodový rozestup mezi oběma celky byl výrazný, soupeř byl pro nás těžkým protivníkem. První utkání jarní části hodnotí trenér Jaromír Petřek.

TJ Sokol Ostrava - KH Kopřivnice 22:23 (11:13)

Jaromír Petřek, trenér starších žáků: "K prvnímu utkání jarní části soutěžního ročníku 2017/2018 jsme zajížděli na palubovku Ostravy. Zápas s Ostravou klukům moc nevyšel. Špatná obrana nás posílala do kolen, protože jsme nedokázali být pozorní po celou dobu soupeřova útoku. V zápase jsme selhali i v proměňování vyložených brankových příležitostí. Také nelze nastoupit do zápasu s pocitem, že soupeř je na posledním místě v tabulce a porazí se sám. To, že jsme v minulém týdnu hráli dobře, neznamená, že tomu bude tak i v tomto utkání bez toho, abychom se soustředili na samotný zápas. To si musí ale uvědomit samotní hráči, jinak na hřišti působí docela nevýrazně. Ostravě jsme dokázali odskočit i o tři branky, ale soupeř vždy náš náskok srovnal. Nakonec jsme byli rádi, že vezeme oba body za výhru do Kopřivnice."

Sestava a branky: Podolský Lukáš, Kouřil Filip - Benýšek Martin 1 , Škarka Miroslav 2, Labounek Tadeáš , Hrnčárek Matěj 13/1, Lakatoš Matěj 1, Foret Jan 1, Hegar Adam 2, Kocián Ondřej 3, Seidler Daniel

K dalšímu zápasu zajíždíme v sobotu 7. dubna na palubovku silného Frýdku-Místku, který drží druhé místo v tabulce.