Starší žáci vstoupili do nové sezony vysokou výhrou v Ostravě!

08.09.2017

Starší žáci vezou z Ostravy vysoké vítězství, první utkání letošní sezony hodnotí trenér Jaromír Petřek

TJ Sokol Ostrava - KH Kopřivnice 23:36 (10:17)

Ve čtvrtek cestovalo družstvo starších žáků sehrát svůj první duel nové házenkářské sezony na palubovku Ostravy. Tým navíc odjížděl vlivem nemoci v nekompletní sestavě. Do hry nemohla kvůli nemoci zasáhnout brankářská jednička Lukáš Podolský, kterého však mezi třemi tyčemi dokázal excelentně zastoupit křídelní hráč Ondřej Kocián! Starší žáci rozhodli zápas ve svůj prospěch již v průběhu první půle, kterou vyhráli poměrem 17:10. Žádná změna se nekonala ani v poločase druhém, který byl zcela v režii starších žáků. Svěřenci Jaromíra Petřeka tak zcela zaslouženě získali první dva body do tabulky.

           Zde si můžete přečíst pozápasové zhodnocení utkání.

Jaromír Petřek, trenér starších žáků: "K prvnímu utkání soutěžního ročníku 2017 - 18 jsme odjížděli s obavami a nekompletní. Scházel nám brankář Lukáš Podolský. Vynikajícím výkonem ho však dokázal zastoupit v brance Ondra Kocián. V úvodu utkání jsme prohrávali rozdílem jedné až dvou branek. Postupně jsme se ale zlepšili v obraně i v postupném útoku a tím jsme otočili stav utkání ve svůj prospěch. Ke konci prvního poločasu jsme byli jasně lepší a zaslouženě jsme tak první poločas vyhráli. Ve druhé půli se obraz hry nezměnil a zaslouženě družstvo svoje první utkání podzimu vyhrálo. Všichni hráči se postupně na hřiště dostali."

Sestava a branky: Kocián Ondřej, Kouřil Filip - Markovič Cristian 8 , Benýšek Martin 3, Škarka Miroslav 5/1, Labounek Tadeáš 1, Příhoda Vojtěch 4, Hrnčárek Matěj 3, Lakatoš Matěj 10, Březina Daniel, Šálek Patrik, Foret Jan 2, Prašivka Jindřich.

Trenér: Jaromír Petřek

Vedoucí družstva: Tomáš Hrnčárek

Foto z prvního utkání starších žáků v Ostravě