Starší žáci vítězí v bitvě o čelo tabulky na půdě regionálního rivala!

14.10.2018

Tým Jaromíra Petřeka a Tomáše Hývnara si dnes v rámci šestého kola připsal nesmírně cenný skalp v podobě výhry 26:21 nad silnou Karvinou, která v loňské sezóně opanovala Moravskoslezskou ligu! Starší žáci tak s náskokem dvou bodů vedou tabulku!  Zápas s Karvinou hodnotí trenér Jaromír Petřek.

HCB Karviná - KH Kopřivnice 21:26 (11:12)

Jaromír Petřek, trenér starších žáků: "Rodiče, kteří se vydali povzbudit do Karviné své ratolesti, museli být nadmíru spokojeni. První poločas nám nevyšel podle představ. Do dvacáté minuty jsme prohrávali rozdílem i tří branek. V posledních pěti minutách jsme vývoj utkání otočili v náš prospěch a do šaten o přestávce šli s jednobrankovým vedením. Ve druhé půli začali být kluci agresivnější jak v obraně, tak i v útoku. Dobrou rozehrávkou jsme si vytvořili šance a ty kluci proměnili. Lepší než soupeř kluci byli jednoznačně i v obraně. Snad tímto utkáním pochopili, že porazit se dá každý, když se bojuje od začátku do konce. Kluky musím pochválit za přístup, dodržení taktiky a bojovnost v utkání."

Sestava a branky: Seidl D., Dej F. - Knesl M.,Foret J. 2, Benýšek M. 13/1, Příhoda V. 1, Foral F.3, Labounek T., Jurdanov S., Janík K., Ošmera D.6/4, Wunsch P., Klos F., Hladil H,1.

Trenéři: Jaromír Petřek, Tomáš Hývnar