Starší žáci vezou z Frýdku-Místku plný počet bodů!

19.04.2023

Liga vrcholí! Starší žáci zvítězili nad Frýdkem-Místkem a Třincem a nadále vévodí tabulce! Utkání hodnotí trenér Jaromír Petřek.

"V devátém kole společné soutěže starších žáků jsme zajížděli do Frýdku-Místku. Kluci věděli, že musí obě utkání vyhrát, jestli chtějí pomýšlet v závěru soutěže na medaili. Úkol splnili, ale nebylo to jednoduché. V prvním utkání jsme špatně bránili a soupeře snad i podcenili. Po remízovém poločase kluci přidali v obraně a začali proměňovat brankové příležitosti. I když se nedařilo, jak jsme si představovali, nakonec výhra o pět branek byla solidní. Ve druhém utkání nás čekal domácí celek. Kluci do utkání vstoupili soustředěně a od úvodu vedli až do samotného závěru. Za tohle utkání je potřeba kluky pochválit za bojovnost, odhodlání a dodržení herní disciplíny. Rodiče zaslouží pochvalu za celé dopolední povzbuzování."

Výsledky:

TJ TŽ Třinec - KH ISMM Kopřivnice A 22:27 (13:13)

PEPINO SKP Frýdek-Místek A – KH ISMM Kopřivnice A 14:22 (5:9)

Sestava: Knesl Š.1, Bula T. – Pekar M.11/4, Novotný T., Šimíček L.1, Lipový D.4,Husár F.2, Zeman D.7, Šebrle A.7, Hawkins T., Seidler O.2, Hlinka S., Pekar K.5, Polášek Marek 7, Bohm L.2, Kahánek F.

Trenéři: Jaromír Petřek, Petr Zeman