Starší žáci vedou Moravskoslezskou ligu!

05.10.2018

Tým Jaromíra Petřeka a Tomáše Hývnara vede Moravskoslezskou ligu starších žáků!!! Starší žáci se po páteční výhře nad Ostravou stále nesou na vítězné vlně a hlásí čtvrtou výhru v řadě! 

Na začátku sezóny si připsali v derby remízu nad silnou Karvinou. Od té doby neztratili v následujících čtyřech střetnutích ani bod. Starší žáci se tak stále nesou na vítězné vlně, která je vynesla až na první místo v tabulce! Zápas hodnotí trenér Jaromír Petřek! 

KH Kopřivnice - Sokol Ostrava 29: 22 (14:8)

Jaromír Petřek, trenér starších žáků: Spokojeni s naší hrou můžeme být jen v prvním poločase. Druhá polovina utkání se nám nepovedla. První poločas byl ve znamení dobré obrany, rychlejšího přechodu do útoku a pestřejší hry v útoku. Druhý poločas byl přesně opačný. Nedůraz v obraně, neproměňování brankových příležitostí včetně sedmimetrových hodů a zbytečné ztráty míče. V příštích utkáních si kluci musí dát na všechny tyto pro kolektiv mínusové věci pozor. Jsme v polovině podzimní části soutěže a výsledkově můžeme být jen částečně spokojeni. Na hřiště se dostali všichni hráči a tak je musíme pochválit za přístup k utkání a bojovnost.

Sestava a branky: Seidler Daniel, Kouřil Filip - Benýšek Martin 7, Příhoda Vojtěch 1, Foret Jan 10, Foral Filip 3, Labounek Tadeáš, Jurdanov Samuel, Klos František, Šálek Patrik , Hladil Hynek 4, Janík Kristián 2, Ošmera David 2,Wunsch Petr. 

Trenéři: Jaromír Petřek, Tomáš Hyvnar