Starší žáci přejeli Frýdek-Místek na jeho vlastní půdě!

29.09.2018

Vynikajícím výkonem se prezentovali starší žáci na půdě regionálního rivala z Frýdku-Místku, kde po velice dobrém výkonu zvítězili rozdílem sedmi branek! Utkání hodnotí trenér Jaromír Petřek!

Pepino SKP Frýdek-Místek - KH Kopřivnice 21:28 (11:14)

Jaromír Petřek, trenér starších žáků: "Dnes jsme předvedli pozorný výkon v obraně. Sice tam byly nějaké chyby, ale obrana a lepší herní projev nám zajistily dlouho očekávané body z Frýdku-Místku. Kluci od začátku dali srdíčko do utkání a šli si za svou výhrou. V postupném útoku jsme byli oproti soupeři pohyblivější a stříleli jsme z připravených situací. Po ztrátě míče kluci zabrali zpět do obrany. Obranná hra byla úspěšná, protože jsme byli tvrdší a nenechali si nic líbit. Pochvalu zaslouží úplně všichni, i když se na některé nedostalo, ale jsme jeden tým a po utkání to bylo znát. Také je potřeba pochválit rodiče, kteří vytvořili klukům skoro domácí prostředí."

Sestava a branky: Kouřil Filip, Seidler Daniel - Klos František, Labounek Tadeáš, Jurdanov Samuel, Benýšek Martin 5, Příhoda Vojtěch 8, Hradil Hynek, Šálek Patrik, Foral Filip, Janík Kristián 5, Foret Jan 5, Ošmera David 5/1, Wunsch Petr. 

Trenéři: Jaromír Petřek, Tomáš Hývnar