Starší žáci stále stoprocentní! Ve druhém kole si připsali výhry nad celky TJ Sokol Centrum Haná a HCB Karviná!

30.09.2019

Ani ve druhém kole nově vytvořené společné soutěže neokusili starší žáci hořkost porážky. Utkání hodnotí trenér Jaromír Petřek!

"Ve společné soutěži starších žáků bylo na pořadí druhé kolo. Odjeli jsme do Kostelce na Hané, kde nás čekaly souboje s celky TJ Sokol Centrum Haná a HCB Karviná. Úvodní utkání s TJ Sokol Centrum Haná kluci zvládli a vyhráli 29:17. Na hřiště se dostali všichni nominovaní hráči a nezklamali. Druhé utkání s naším rivalem HCB Karviná se vyvíjelo pro nás velice příznivě. V poločase jsme vyhrávali 13:6. Asi pod dojmem, že utkání je rozhodnuto, jsme přestali bránit a v útoku proměňovat vyložené brankové příležitosti. Nakonec vítězství 19:18 bylo pro nás šťastné, když naše vítězná branka padla v posledních sekundách utkání. Kluci si musí uvědomit, že každá nepozornost a lehkovážnost je může stát vítězství a to s každým soupeřem. "


Výsledky:

TJ Sokol Centrum Haná - KH ISMM Kopřivnice 17:29 (6:16)

KH ISMM Kopřivnice - HCB Karviná 19:18 (13:6)

Sestava a branky: Knesl, Bula - Jurdanov S. 1, Štěpán J. 1, Geryk O., Hladil H. 6, Klos F. 2, Lariš F., Příhoda J., Foral F 12/2, Janík K. 10,Dvořák M.1, Ošmera D. 6/1, Wunsch P. 9.

Trenér: Jaromír Petřek

Vedoucí družstva: Tomáš Hývnar