Starší žáci si zapsali výhru s Žeravicemi a prohru s TJ Sokol Centrum Haná

04.10.2020

Utkání hodnotí trenér Tomáš Hývnar

 KH ISMM Kopřivnice "A" -SK Žeravice 29:18 (15:7)

Vstup do utkání byl opatrný, ale následně se začala projevovat kvalita našeho družstva. První poločas rozhodl utkání a v druhé půli dostali možnost projevu všichni. Nastavení hráčů bylo na vítězství a tak vypadala i bojovnost na hřišti.

Sestava a branky : Bula, Rejlek, Knesl Š., Gavlas 1, Dvořák 3, Polášek Vojtěch 1, Ožana, Polášek Michal, Příhoda 7, Štihel 4, Stoklasa 2, Štěpán 7, Hýl 1, Kahánek, Lariš 3, Šebrle.

Tomáš Hývnar, Edwin Brito Benitéz, Jaromír Petřek


KH ISMM Kopřivnice A - TJ Sokol Centrum Haná 16:23 (13:13)


Vstup do druhého utkání byl dobrý. Vyrovnaná partie, která se nesla v duchu vypjatého utkání. Tomu svědčí poločas. V druhém poločase však naši hráči nemohli překonat brankáře soupeře. Stále se opakující střelba do horní poloviny a řádné neplnění naučených věcí nás stálo vítězství. Protivník zaslouženě vyhrál, kdy jsme mu to navíc usnadnili vyloučeními a nedisciplinovaností. Pokud hráči se vyvarují koncových střeleckých chyb, nebude problém mít potěšující výsledky. Někteří hráči si prostě musí uvědomit, že na hřišti musí fungovat určitý systém a musí dodržovat pokyny trenérů. Pochvalu zaslouží všichni brankáři Tomáš Bula, Matouš Rejlek a Šimon Knesl.

Sestava a branky: Bula, Rejlek, Knesl Š., Štihel 2, Štěpán 3, Hýl, Polášek Vojtěch, Šebrle, Gavlas 1, Kahánek, Polášek Michal, Ožana, Dvořák 1, Lariš 5, Příhoda 3, Stoklasa 1

Tomáš Hývnar, Edwin Brito Benitéz, Jaromír Petřek