Starší žáci se utkali v přípravném dvojzápasu s Povážskou Bysticí!

30.08.2018

Starší žáci si ve včerejších dvou přípravných zápasech s Povážskou Bystricí připsali jedno vysoké vítězství a jednu těsnou porážku. 

Ve středu 29.8.2018 odehráli starší žáci KH Kopřivnice přípravné utkání proti týmu MŠK Povážská Bystrica. Začátek prvního poločasu byl nervózní ze strany soupeře a proto byl vytvořen náskok 4 branek. Následně nastaly technické chyby našich zkušenějších hráčů a soupeř dorovnal. Po domluvě a upozornění na chyby si hráči nechali poradit a zaslouženě utkání dovedli do vítezného konce 34:26.

Do druhého utkání byla již pozměněna sestava. Zcela všichni hráči dostali dostatek prostoru k hernímu projevu. Zkoušelo se mnoho obranných a útočných variant. Skóre se přelévalo ze strany na stranu a nakonec soupeř byl ten šťastnější. Výsledek 22:23. Obranná činnost byla lepší než v prvním utkání.

Je však potřeba vyzvednout výkon brankáře Dana Seidlera, který dovede v pravou chvíli družstvo podpořit svým výkonem. V druhém utkání měl 46 % úspěšnost. Hráči si dokázali, že naběháno mají, ale musejí umět toto prodat. Věříme v ještě lepší zítřky, které nás posunou dál.

Trenéři: Tomáš Hývnar a Jaromír Petřek