Starší žáci pronikli do vedoucího tria celostátní Žákovské ligy!

18.02.2020

Starší žáci ve 3. kole celostátní Žákovské ligy opět suverénní! Dukla Praha A, Dukla Praha B, Nové Veselí, Telnice! Toť výčet týmů, které si na svěřencích trenérů Jaromíra Petřeka a Tomáše Hývnara vylámaly zuby! 3. kolo Žákovské ligy hodnotí trenér Jaromír Petřek!

3. KOLO ŽÁKOVSKÉ LIGY

Dukla Praha byla v sobotu 15.2 2020 pořadatelem 3. kola Žákovské ligy starších žáků v házené. Kluci věděli, že pokud se chtějí pohybovat v popředí tabulky, musí být co nejvíce úspěšní a dovést do Kopřivnice co nejvíce bodů. Podařilo se jim to na 100%. V prvním utkání jsme narazili na družstvo z Nového Veselí. Průběh nebyl pro nás příznivý, poněvadž jsme prohrávali až rozdílem čtyř branek, abychom v závěru utkání stav skóre otočili ve svůj prospěch a vyhráli 14:13. Tohle utkání nás nastartovalo v turnaji. Druhý zápas s Duklou Praha A byl pro kluky velkou výzvou. Vítězství 21:18 bylo zasloužené a porazit Duklu na Dukle se vždy počítá ve sportovním životě házenkáře. Ve třetím utkání s Duklou Praha B stejně jako ve čtvrtém zápase se na hřiště dostali všichni nominovaní hráči, aby si zkusili tuto soutěž. Vítězství 21:15 s Duklou Praha B a vítězství s družstvem Sokola Telnice 27:20 udělalo všem radost. Společný sprint ze sportovní haly na vlak, abychom se dostali před půlnocí do Kopřivnice a hlavně 8 bodů do tabulky nás hřály celou cestou ve vlaku. Je nutné pochválit všechny hráče za přístup k utkáním a hlavně kluky, kteří se zranili během turnaje, že dokázali ze sebe vyždímat ve prospěch kolektivu vše. Tabulku můžete sledovat na stránkách CHF v sekci Žákovská liga.

Výsledky:

KH ISMM Kopřivnice - TJ Sokol Nové Veselí 14:13 (11:10) 

Dukla Praha A - KH ISMM Kopřivnice 18:21 (8:9) 

Dukla Praha B - KH ISMM Kopřivnice 15:21 (4:10) 

KH ISMM Kopřivnice - Sokol Telnice 27:20 (14:5)

Sestava a branky: Knesl M.,Bula T., Knesl Š ., - Geryk O.2,Klos F.9, Jurdanov S.3/1, Lariš F.3, Příhoda J.6,Hladil H.24,Štěpán J., Foral F.11/1, Janík K.5, Ošmera D.10, Polášek V., Štihel J.2,Wunsch P. 8.

Trenéři: Jaromír Petřek, Tomáš Hývnar