Starší žáci postoupili do celostátní Žákovské ligy!

29.11.2021

Mladí házenkáři KH ISMM Kopřivnice uspěli v kvalifikačním turnaji o postup do celostátní soutěže pod názvem Žákovská liga v házené. Dostali se mezi 25 nejlepších celků své kategorie z celé ČR a budou mít možnost měřit síly v šesti turnajích. Kvalifikační turnaj hodnotí trenér Jaromír Petřek


"Kvalifikaci do Žákovské ligy starších žáků měli kluci možnost odehrát v Kopřivnici. Soupeřem jim byly celky Házené Uničov, SHC Maloměřice Brno a TJ Rožnov p.R. Rožnov p.R. se nakonec turnaje nezúčastnil, protože nestihl vyřídit náležitosti ohledně nových hygienických nařízení, které se výrazně změnily. Kluci pochopili, že pokud chtějí tuto soutěž hrát, musí do každého utkání nastoupit nažhavení a vnitřně přesvědčeni o možném vítězství. Dobrá obrana, rychlý protiútok byly naší silnou zbraní. Nakonec i pestřejší hra v postupném útoku se musela líbit. Kluci porazili celek Uničova 26:11. S celkem Brna si věřili a vysoké vítězství 30:3 byl dar od nich rodičům, kteří je povzbuzovali celé dopoledne. Radost kluků z postupu byla veliká. Můžou změřit síly s nejlepšími celky své kategorie naší republiky v šesti turnajích. Dostali se mezi 25 nejlepších celků své kategorie z celé ČR. Musím je pochválit za přístup a bojovnost v obou utkáních."

Výsledky:

KH ISMM Kopřivnice A - Házená Uničov 26:11 (15:6)
KH ISMM Kopřivnice A - SHC Maloměřice Brno 30:3 (15:1)

Sestava a branky: Knesl M.,Rejlek M.,Bula T.,Žárský - Polášek Marek2 , Pekar K. , Wirgl J, Ožana J.5, Pekar M.7, Polášek V.6, Štěpán J.15/1 ,Stoklasa V.6,Thomke J.1, Seidler O.7, Gavlas L .,5,Polášek Michal, Šebrle A.1, Lipový D.1, Michálek Š.

Trenéři: Jaromír Petřek, Alžběta Štěpánová