V posledním kole v tomto roce oslavili starší žáci výhru nad celky HCB Karviná a TJ Sokol Centrum Haná

18.11.2019

Poslední kolo společné soutěže MSK a OLK v tomto kalendářním roce bylo pro kopřivnické starší žáky úspěšné! Starší žáci "A" si totiž připsali výhru nad celky HCB Karviná a TJ Sokol Centrum Haná! Utkání hodnotí trenér Jaromír Petřek.  

"Poslední kolo společné soutěže v házené MSK a OLK v tomto kalendářním roce bylo pro kluky úspěšné. Hrálo se v Karviné a očekával se souboj Karviné a našeho družstva. V průběhu prvního poločasu s domácí Karvinou jsme se dostali do vedení a zaslouženě první půli vyhráli. Fungovala obrana a dařilo se proměňovat brankové příležitosti. Ve druhém poločase jsme soupeři odskočili až o čtyři branky, abychom v závěru uhájili vítězství 19:17. Spokojenost s nasazením a přístupem hráčů byla na místě. Opakem prvního utkání byl následující souboj s TJ Sokol Centrum Haná. Nesoustředěnost a snaha prosadit se individuálně nás dostala do situace, že soupeř se ujal vedení a trápil nás celou první polovinu. O přestávce si kluci uvědomili, že by rychle mohli přijít o body a začali hrát kolektivně od začátku druhého poločasu. Nakonec vítězství 23:16 bylo jen slabou náplastí na nervy v první polovině. Na hrací plochu se postupně dostali všichni nominovaní hráči a to bylo jen dobře."

HCB Karviná - KH ISMM Kopřivnice 17:19 (9:11)

KH ISMM Kopřivnice - TJ Sokol Centrum Haná 23:16 (11:9)


Sestava a branky: Knesl, Bula - Jurdanov S., Hladil H. 4, Klos F. 4, Lariš F., Příhoda J., Foral F. 16/6, Janík K. 2,Dvořák M.,Geryk O., Štěpán J.,Štihel J.1, Ošmera D. 11/4, Wunsch P.4.

Trenéři: Jaromír Petřek, Tomáš Hývnar