Starší žáci opanovali mezinárodní turnaj na Slovensku!

28.01.2019

Starší žáci v sobotu odehráli turnaj ve slovenských Topolčanech, kde se kromě domácího týmu představily také celky MŠK Kysucké Nové Mesto a MHC Štart Nové Zámky! Turnaj hodnotí trenér Jaromír Petřek.

Sérii tří herních prověrek načali starší žáci úvodním duelem proti celku MHC Štart Nové Zámky. Hned v prvním utkání na turnaji zaznamenali naši kluci vítězství v poměru 24:22, následovala výhra nad domácím výběrem Topolčan 29:24 a na závěr turnaje pak přišla remíza 25:25 s týmem MŠK Kysucké Nové Mesto. Starší žáci neokusili na Slovensku hořkost porážky a zaslouženě tak slaví prvenství na turnaji!  

Jaromír Petřek, trenér starších žáků: "V sobotu 26.1.2019 odehráli naši starší žáci turnaj v Topolčanech. Konfrontace se slovenskou házenou je vždy zajímavá ve všech kategoriích. Hlavně z naší strany bylo snahou zapojit všechny hráče této kategorie, kteří normálně nenastupují do utkání, nebo toho tolik v utkání neodehrají. Myslím si, že se to podařilo a kluci si dostatečně zahráli. Úvodní utkání nebylo jednoduché a v prvním poločase jsme doháněli náskok Nových Zámků, které se nám podařilo porazit 24:22. Druhé utkání s domácími Topolčany nám taky dalo zabrat hlavně v první polovině utkání. Nakonec vítězství 29:24 se nerodilo lehce, ale mohli jsme hrát o vítězství v tomto turnaji. V posledním utkání s celkem Kysuckého Nového Mesta jsme byli po celé utkání lepším týmem. Vedli jsme i rozdílem šesti branek. Nakonec remíza 25:25 nám stačila, abychom obsadili první příčku a v turnaji tak nebyli poraženi. Pochvalu tak zaslouží všichni hráči a radost z vítězství v turnaji si užili. Nebylo důležité, kdo vsítil nejvíce branek, ale to, jak kolektiv fungoval."

Sestava a branky: Seidler,Dej, Labounek, Jurdanov, Geryk, Ošmera, Klos, Šálek, Janík, Foret, Benýšek, Foral, Příhoda, Knesl, Hladil.

Trenéři: Jaromír Petřek, Tomáš Hývnar