Starší žáci i přes citelné oslabení v sestavě naplno bodovali v Krmelíně! V sezóně získávají bronz!

07.06.2018

V sobotu 2.6.2018 zajíždělo družstvo straších žáků ke svému poslednímu utkání v tomto roce. Soupeřem jim tentokrát byl celek Krmelína. Starší žáci i přes citelné oslabení v sestavě podali v Krmelíně parádní výkon a sezonu zakončili výhrou. Utkání v Krmelíně hodnotí trenér starších žáků Jaromír Petřek.

SOKOL Krmelín - KH Kopřivnice 20:21 (10:8) 


Jaromír Petřek, trenér starších žáků: "Utkání bylo poznamenané 14 denním dohadováním o možnosti přeložit zápas na jiný termín z důvodu účasti hráčů našeho družstva na turnaji RHC ve Velké Bystřici. Sokol Krmelín nám bohužel nevyšel vstříc. Museli jsme tedy improvizovat, protože účast hráčů Benýška, Hrnčárka, Foreta, Podolského na turnaji pod hlavičkou RHC Karviná byla nevyhnutelná. Na utkání v Krmelíně také nemohli nastoupit zranění a nemocní hráči Příhoda a Labounek. Družstvo muselo být doplněno o hráče z kategorie mladších žáků. Po prohrané první polovině utkání se kluci zdravě naštvali a dokázali obrátit utkání ve svůj prospěch. Všichni musí pochopit, že kluci nesmírně zabojovali a utkání zvládli na jedničku. Vyhráli zaslouženě a hned po utkání byli odměněni bronzovou medailí za třetí místo v soutěži. Jednoznačně pochvala pro všechny hráče. Hráči, kteří náš klub reprezentovali na turnaji moravských RHC zabojovali, také jej vyhráli a odjížděli domů spokojení. Tato sobota byla pro nás úspěšná na obou bojištích."

Sestava a branky: Kouřil Filip, Seidler Daniel - Kocián Ondřej 8, Šálek Patrik 1, Škarka Miroslav 3, Lakatoš Matěj 0, Foral Filip 7/1, Hegar Adam, Ošmera David 2, Hladil Hynek

Trenér: Jaromír Petřek

Vedoucí družstva: Tomáš Hrnčárek