Starší žáci i po víkendovém kole stále letos neporaženi!

17.10.2022

Starší žáci si o víkendu připsali tři body do tabulky a to za vítězství nad Karvinou a remízu s Centrum Haná. Utkání hodnotí trenér Jaromír Petřek.

"Ve třetím kole společné soutěže starších žáků jsme odjeli na Centrum Haná, kde nás čekali dva velice dobře připravení soupeři. V prvním utkání s Centrum Haná kluci nezačali dobře, dostali se sami pod tlak soupeře a začali prohrávat. Takovou přehlídku vyložených brankových příležitostí a neproměněných sedmimetrových hodů jsem už dlouho neviděl. Udělali jsme také spoustu technických chyb. Kluci se zvedli až byl na ukazateli stav 12:7 pro domácí. Pochvalu zaslouží všichni, protože utkání skončilo remízou 12:12, i když byla šance ještě i vyhrát. 

Ve druhém utkání s celkem Baníku Karviná jsme šli rychle do vedení 8:0. Poté si hráči mysleli, že se Karviná porazí sama a začali vymýšlet. Výhra 16:12 sice potěší, ale v tomto utkání dostali příležitost všichni hráči a poznali, že musí na sobě hodně pracovat. I nadále jsme zůstali na první příčce společné soutěže starších žáků a bude jen záležet na samotných hráčích, jestli to tak zůstane i po dalších kolech. Poděkování zaslouží rodiče za povzbuzování po celou dobu utkání."

Výsledky:

Centrum Haná - KH ISMM Kopřivnice 12:12 (9:6)
KH ISMM Kopřivnice - Baník Karviná 16:12 (8:3)

Sestava a branky: Knesl Š, Bula T. - Pekar M.7, Novotný T., Pekar K.4/1, Šimíček L., Lipový D., Polášek Michal1 , Dryák A.1, Husár F., Zeman D.6/4, Seidler O. 4, Michálek Š., Šebrle A.1, Hawkins T.1, Polášek Marek 3.

Trenéři: Jaromír Petřek, Petr Zeman