Starší žáci "B" si ve druhém kole připsali bod za remízu s Novým Jičínem a prohru s Karvinou

28.09.2019

Utkání druhého kola hodnotí trenér Tomáš Hývnar!

HC Nový Jičín - KH ISMM Kopřivnice "B" 12:12 (10:6)

"Vstup do utkání nebyl špatný. Hráči byli lehce zaskočeni výškovou převahou soupeře. V útočné fázi se stále nedovedeme výrazněji prosadit a proto byl takový poločasový výsledek. V druhé půli však za příjemné divácké kulise jsme přidali na důrazu v obraně. Soupeř dokázal vstřelit pouze dva góly, což svědčí o skvělé spolupráci všech hráčů, včetně brankáře. V posledních sekundách utkání jsme mohli dát vítěznou branku, ale i tak jsme za první bodík rádi."

Sestava a branky: Bula, Štěpán 5, Ožana, Geryk, Kunc, Polášek Vojta, Příhoda 5, Dvořák 1, Hýl, Kubját, Lariš 1, Slavík, Polášek Vašek, Kahánek


KH ISMM Kopřivnice "B" - HCB Karviná "B"

"Pravidelný soupeř z Karviné budí před našimi hráči zbytečný respekt. Prvních osm minut byli hráči ještě soustředění, ale poté techničtěji vyspělejší soupeř se nám brankově vzdálil. Ve chvíli, kdy hráči překonají stud a obavu, a přetaví tyto dva faktory v bojovnost a odvahu, bude jejich hra solidní. Víme tedy na čem pracovat a proto jdeme do toho s chutí, radostí a úsměvem."

Sestava a branky: Bula, Štěpán, Ožana, Geryk, Kunc, Polášek Vojta, Příhoda, Dvořák, Hýl, Kubját, Lariš 3, Slavík, Polášek Vašek 3, Kahánek. 

Trenéři: Tomáš Hývnar, Jaromír Petřek