Starší žáci "B" si připsali remízu s Krmelínem a prohru se silným celkem Karviné

20.10.2019

Utkání s Krmelínem a Karvinou hodnotí trenér Tomáš Hývnar. 

 TJ Sokol Krmelín - KH ISMM Kopřivnice "B" 16:16 (10:7)

"Vstup do utkání byl z naší strany bojácný. Soupeř se jevil fyzicky větší, zdatnější a z toho měli hráči strach. Po následném zjištění, a utvrzování, že jsme jako tým techničtější a více trénovaní, ukázal druhý poločas. Námi vytvořený dvoubrankový náskok zcela zaskočil soupeře. Obrana fungovala perfektně a navíc brankář T. Bula vytáhl nádherné zákroky. Škoda jen, že na úplný závěr jsme se nedokázali střelecky prosadit. I tak remíza značí, že hráči se raketově zlepšují. Pochvalu si zaslouží zcela všichni hráči a to vše za vydatného povzbuzování našich diváků."

Sestava a branky: Bula, Štěpán 1, Ožana 1, Kubját, Hýl, Štihel 3, Lariš 5, Dvořák 3, Kahánek, Slavík 1, Polášek Václav 2, Gavlas

Trenéři: Tomáš Hývnar, Jaromír Petřek 

KH ISMM Kopřivnice - HCB Karviná "B" 10:22 (4:11)

"Technicky a fyzicky zdatnější soupeř hned z počátku na hřišti kraloval. Z naší strany převládala obava a respekt. Následně si hráči začali více věřit a střelecky se prosazovat. Celé utkání naši hráči odehráli zodpovědně až do konce. Toto je velmi pozitivní. Nutno podotknout, že příště lídra tabulky budeme chtít více potrápit."

Sestava a branky: Bula, Štěpán, Ožana, Kubját, Hýl, Štihel 2, Lariš 3, Dvořák, Kahánek, Slavík, Polášek Václav 2, Gavlas 3. 

Trenéři: Tomáš Hývnar, Jaromír Petřek