Starší dorostenci zvládli důležitý zápas s Úvaly

21.03.2023

Utkání hodnotí trenér Honza Martínek a hráč Matěj Knesl

KH ISMM Kopřivnice – TJ Sokol Úvaly 38:30 (19:15)

Jan Martínek: "Pokud bychom si chtěli zachovat naději na udržení v soutěži, naší povinností bylo zvítězit. Po pomalejším rozjezdu jsme postupně přebírali otěže utkání do svých rukou a navyšovali náš náskok. Nevyhnuli jsme se však hluchým pasážím, které ale nebyly tak výrazné jako v minulých zápasech a neumožnily soupeři se přiblížit. Se hrou v útočné fázi jsem spokojen, hráli jsme zodpovědně, velmi dobře jsme kombinovali a koncovka měla slušné parametry. Horší to už bylo s obranou, kde se nám nedařilo uhlídat dvě výrazné osobnosti soupeře Krista a Pavlíčka. V tomto nás však podrželi brankáři, a tak to na zisk bodů nemělo výrazný vliv. Další kolo nás čeká v Olomouci."

Matěj Knesl: "Začátek zápasu byl boj o každou branku. Posléze se nám podařilo vybudovat až 6 brankový náskok a hráli jsme si svoji hru, bohužel v posledních 5 minutách 1. poločasu jsme umožnili soupeři stáhnout skóre a dostat se na dostřel tří branek. Ve druhé půli jsme do zápasu vkročili o poznání lépe a vybudovali jsme si náskok, který už jsme si udrželi, a tak jsme mohli slavit 2 body na domácí půdě. Chtěl bych poděkovat klukům a všem, kteří nás dorazili na halu podpořit."

Sestava a branky: Knesl, Rejlek – Hladil 7, Geryk 2, Foral 12/3, Lariš, Ošmera 10/1, Klos 4, Pitrun, Labounek, Janík 3, Štěpán