Starší dorostenci zaskočili silnou Karvinou!

28.03.2018

V sobotu 24.3.2018 odehráli hráči staršího dorostu další zápas dorostenecké ligy, soupeřem jim tentokrát byl silný celek Karviné. Utkání hodnotí trenér Jan Martínek.

KH Kopřivnice - HCB Karviná 36:29 (18:14)

Jan Martínek: "Proti soupeři z horních pater tabulky bojujícího o medaili jsme nastoupili bez respektu. Úsek od 8. do 11. minuty jsme vyhráli 5:0 a vybudovali si tak slušný náskok. Od té doby jsme měli utkání pod kontrolou a nedovolili soupeři vrátit se zpět do hry. Po celé utkání jsme ani jednou neztratili vedení a zaslouženě vyhráli. Hlavní rozdíl mezi námi a soupeřem byl v příkladné bojovnosti, zodpovědné obraně a taktické disciplinovanosti. Myslím, že i samotné utkání bylo divácky atraktivní. Nezbývá než kluky pochválit za předvedený výkon. Věřím, že to potvrdí i v dalších utkáních."

Sestava a branky: Klement, Ripper - Pavelčák 8, Heger, Kremer, Palacký, Orlík 2, Jonák 4, Kučeriak 5, Kriegiel, Očkovič 11/1, Matonoha 4, Alaxa 2

Další zápas odehrají starší dorostenci v domácím prostředí, kdy v sobotu 14.4. od 15hod hostí celek HK FCC Město Lovosice.