Starší dorostenci si vyšlápli v krajském derby na Karvinou!

12.05.2019

Po Frýdku-Místku si na týmu Jana Martinka vylámala zuby také Karviná! Utkání hodnotí trenér Jan Martínek a hráč Jakub Ježek! 

KH ISMM Kopřivnice - HCB Karviná 25:18 (16:9)

Jan Martínek, trenér staršího dotostu: "V posledním domácím utkání jsme se chtěli rozloučit vítězstvím. Od počátku jsme byli lepším celkem a postupně navyšovali náš náskok, který mohl být ještě výraznější, ale neproměnili jsme řadu šancí. V druhé půli jsme sice byli střelecky méně produktivní, ale na vysoké vítězství to stačilo. Tímto jsme rozšířili naše konto na 20 bodů s čímž můžeme být nadmíru spokojeni."

Jakub Ježek, hráč staršího dorostu: "Na sobotní utkaní k nám přijelo družstvo Karviné. Před zápasem jsme si jasně řekli, že chceme vyhrát, už jen kvůli klukům, pro které to byl poslední domácí zápas v dorostu. Karviná s námi v prvních minutách držela krok, jenže pak jsme ji naší dobrou obranou donutili k chybám a utekli jim. Do šaten jsme šli za příznivého stavu 16:9. V druhém poločase jsme protočili sestavu a zápas vklidu dotáhli do vítězného konce a snad i udělali klukům, co už věkově příští rok dorostenci nebudou, dobrou vzpomínku na poslední domácí zápas."