Starší dorostenci porazili v derby Karvinou na její vlastní půdě!

03.12.2018

Starší dorostenci získali důležité body na půdě Karviné! Utkání hodnotí trenér Honza Martínek.

HCB Karviná - KH Kopřivnice 28:33 (12:18)

Vstup do utkání nám nevyšel a prohrávali jsme 4:1. Od 15 minuty jsme však převzali otěže utkání do svých rukou a postupně navyšovali svůj náskok. V druhé půli jsme pokračovali v navyšování náskoku, který nakonec vystoupal až na devět branek. Soupeř se však ještě pokusil utkání zvrátit a snížil na rozdíl čtyř branek. Zvládli jsme však i dvojnásobné oslabení a vítěství si tak pohlídali. Jsem rád, že jsme konečně zlomili šňůru smolných utkání a získali veledůležité body. Nyní nás čeká těžké utkání s Plzní a abychom mohli být po podzimu relativně klidnější, potřebujeme zvítězit. Věřím, že při maximální koncentraci a správném nastavení se nám to podaří.

Sestava a branky: Ripper, Podolský - Alaxa 2, Vízner, Kremer 1, Palacký, Očkovič 16/3, Kubín 3, Kučeriak 6, Jalůvka, Pavelčák, Ježek, Matonoha 4, Hývnar