Starší dorostenci podlehli silnému výběru Frýdku-Místku

28.09.2019

Starší dorostenci podlehli ve druhém kole nejvyšší dorostenecké ligy nedalekému Frýdku-Místku. Utkání hodnotí trenér Miroslav Pavlík.

KH ISMM Kopřivnice - Pepino SKP Frýdek-Místek 19:25 (8:11)


Miroslav Pavlík, trenér staršího dorostu: "V domácím utkání II. kola nejvyšší soutěže starších dorostenců jsme hostili velmi silného soupeře z Frýdku-Místku. V tomto utkání jsme byli v počtu 10 starších dorostenců a 4 mladších dorostenců. Frýdek-Místek dorazil s 16-ti členným kádrem (7 vlastních odchovanců a 9 cizích) a byl v průběhu celého utkání lepším a silnějším celkem. Našim chlapcům se sice kolem 45. minuty dokonce podařilo utkání srovnat na 15:15, ale na další odpor jsme neměli. Naším hlavním úkolem pro záchranu v nejvyšší soutěži bude získat body s jinými družstvy než z CSM a RHC. Další utkání nás čeká v 9 ráno v Karviné. Karviná nám změnila čas utkání, údajně proto, že se tam v 18 hodin hraje pohár EHF. My budeme vstávat v 6 hodin a Karviná v 8 hodin."

Sestava a branky: Kriegiel Samuel 4/1, Gabryš Pavel, Benýšek Martin 2/1, Palacký Martin 4/0, Příhoda Vojtěch, Ježek Jakub 3, Vizner Radovan 3/3, Alaxa Tomáš, Heger Denis, Hrnčárek Matěj, Podolský Lukáš, Veřmiřovský Lukáš, Hývnar Ladislav 3, Seidler Daniel