Starší dorostenci podlehli nejtěsnějším rozdílem Zubří

18.11.2018

Starší dorostenci přivítali v rámci osmého kola na domácí půdě Zubří, kterému po velkém boji nakonec podlehli nejtěsnějším rozdílem jediné branky. Utkání hodnotí trenér Honza Martínek.

KH Kopřivnice - HC Zubří 25:26 (15:15)

Opět jsme sehráli vyrovnané utkání. Soupeř si v první půli udržoval pouze náskok jedné branky. Do druhé půle jsme vstoupili výborně a šli do vedení 17:15. Poté jsme mohli jít až na čtyři branky, ale to se bohužel nepodařilo. Naopak soupeř toho využil a strhl vedení na svou stranu. V 45. minutě dokonce vedl 24:21. V posledních minutách jsme však daleko lépe bránili, v brance výborně chytal Jakub Ripper a podařilo se nám přiblížit na rozdíl jedné branky. V posledních vteřinách jsme měli ve svých rukou vyrovnání, ale to se bohužel nepodařilo. Ukazuje se, že nám chybí osobnost, která by byla schopná v závěru utkání rozhodnout v náš prospěch. Nesmíme věšet hlavy. Sice máme těžký los - venku Frýdek Místek, Karviná a doma Plzeň, ale věřím, že to konečně zlomíme a vybojujeme do jarní části ještě nějaké body. Toto družstvo si určitě nezaslouží postavení ve spodní části tabulky.

Sestava a branky: Ripper, Podolský - Vízner, Kremer 1, Palacký, Očkovič 8/3, Alaxa 6, Kučeriak 3, Ježek, Jalůvka, Krigiel, Pavelčák 2, Matonoha 5, Hývnar