Starší dorostenci padli na půdě regionálního rivala

26.11.2018

Starší dorostenci velice dobře rozehraný zápas nakonec nedotáhli do vítězného konce. Utkání hodnotí trenér Honza Martínek.

SKP Frýdek Místek - KH Kopřivnice 25:23 (11:12)

Dobře rozehraný zápas, kdy jsme až do 50.minuty tahali za delší konec provazu. Solidně jsme bránili a velmi dobře chytal Jakub Ripper. Bohužel v útočné fázi už to nebylo ono. I přesto jsme se dostali do vedení 10:7. Bohužel koncovka poločasu nedopadla jak jsme si představovali a soupeř korigoval. Druhý poločas měl podobný scénář, ale v 50. minutě nám došly síly a soupeř postupně navýšil až na 24:21. Po time-outu jsme se zvedli a snížili na 24:23. Měli jsme možnost dvakrát vyrovnat, ale technickými chybami jsme se o dva body připravili. Velmi nám chybí jednoduché branky z rychlých útoků, na kterých toto družstvo v minulosti sázelo. Dnes ani hra křídel nebyla ideální (pouze jedna branka). Bohužel jsme si to utkání prohráli sami zbytečnými chybami. Závěry utkání jsou křečovité a chybí tah na bránu, který by pomohl utkání zlomit. Máme poslední dvě kola před sebou, těžké utkání v Karviné i doma s Plzní. Jsme ve složité situaci, kdy není vůbec jednoduché po takto vyrovnaných, ale prohraných utkáních hledat sebevědomí. Věřím, že pokud hráči budou chtít na sobě pracovat, vzbudí týmový duch, tak výsledky příjdou.

Sestava a branky: Ripper, Podolský - Alaxa 2, Vízner, Ježek 1, Kremer, Palacký, Očkovič 10/4, Pavelčák 6, Kučeriak 4, Jalůvka, Kriegiel, Hývnar<br>