Starší dorostenci obsadili na turnaji druhé místo!

11.09.2018

Turnaj hodnotí trenér staršího dorostu Daniel Prepsl!

Daniel Prepsl, trenér staršího dorostu: "V prvním zápase bylo vidět, že se klukům po ránu moc nechce a to i přesto, že jsme v prvním poločase přetáhli vedení na svou stranu a dobrým výkonem jen 7 minut ukázali, že hrát umíme. Poločas skončil remízou 15:15. Ve druhé polovině nám nešlo vůbec nic. Hlavně nám nefungovala obrana, o kterou jsme se mohli opřít v Krakově. Proto dostali příležitost všichni hráči, ale výsledek se nám už nepodařilo otočit. Druhý zápas proti Frýdku-Místku, který porazil Litovel o dvacet branek, jsme začali tak jak by jsme měli hrát celou sezónu. Prezentovali jsme se výbornou obranou podpořenou gólmanem a rychlým přechodem do útoku. Takto jsme vydrželi hrát 20 minut, pak jsme do poločasu polevili a soupeř náskok snížil. Ve druhém poločase jsme si vyzkoušeli alternativy v obraně i v útoku a zdárně zápas dotáhli do vítězného konce. Tým doplněný o mladší dorostence je dobrou perspektivou do nové sezóny a pokud chlapci budou pracovat jak doteď, tak věřím, že jsme na dobré cestě ukázat, že házenou hrát umíme."