Starší dorostenci dosáhli na své první body! V regionálním derby porazili Karvinou na její vlastní půdě!

06.10.2019

Starší dorostenci v rámci třetího kola nejvyšší dorostenecké ligy zajížděli na palubovku Karviné, kde po vynikajícím výkonu dosáhli na své první body v sezoně! Utkání hodnotí trenér Miroslav Pavlík!

HCB Karviná - KH ISMM Kopřivnice 22:25 (10:12)

Miroslav Pavlík, trenér staršího dorostu: "Starší dorostenci vyhráli v Karviné zaslouženě, když vedli celý zápas. Vyšel nám úvod utkání (6:1, 7:2, 9:3). Soupeř se na nás do poločasu dotáhl na rozdíl dvou gólů. Po poločase jsme pokračovali zodpovědným výkonem a stále se nám dařilo držet soupeře gólovým odstupem 2 - 4 branky. Celý zápas jsme nakonec vyhráli 25:22.

Sestava a branky: Kriegiel Samuel 1, Gabryš Pavel, Palacký Martin 3, Hrnčárek Matěj, Lipský Alexej, Ježek Jakub 2, Vizner Radovan 6/1, Alaxa Tomáš 5, Podolský Lukáš 1, Heger Denis, Veřmiřovský Lukáš, Hývnar Ladislav 2, Seidler Daniel, Benýšek Martin 5