Starší dorostenci se pilně připravují na novou sezónu ve Velkých Karlovicích

30.08.2017

Pod novým trenérem se starší dorostenci připravují na novou házenkářskou sezonu. Družstvo mladšího a strašího dorostu povede v letošní sezoně bývalý zkušený hráč Jiří Kaluža, který na trenérské židli nahradil úspěšného Jana Martínka.

Kopřivnická mládež je od neděle v plné zátěži letní přípravy na nový soutěžní ročník. Útočištěm mladých házenkářů stal hotel Galík ve Velkých Karlovicích. Soustředění ve Velkých Karlovicích se společně účastní družstvo staršího a mladšího dorostu, starších žáků a mladších žáků.  Hotel Galik se nachází v malebném údolí Léskové ve Velkých Karlovicích v atraktivní turistické a sportovní oblasti na východě České republiky. Hotel je zasazen do malebného údolí Velkých Karlovic v chráněné krajinné oblasti Beskyd. Díky své vynikající poloze je ideálním výchozím místem mnoha turistických, cyklistických i běžeckých tras. 

Kopřivničtí dorostenci pokračují v těchto dnech v dalším nabírání fyzické kondice. V úterý dopoledne je čekalo posilování a odpoledne pak přišly na řadu sprinty do kopce se zábavnou hrou "piškvorky".

Kopřivnický dorost na soustředění ve Velkých Karlovicích