Starší dorost výrazně podlehl tréninkovému centru mládeže ze Zubří

27.02.2023

Utkání hodnotí trenér družstva a hráč Hynek Hladil

Utkání bylo vyrovnané do cca 23. minuty, na naši hru se dalo dívat, měla náboj, systém a mohli jsme být s předvedenou hrou spokojeni. Pak však přišlo posledních sedm minut, které jsme prohráli 1:7. To utkání rozhodlo. Soupeř pak už svůj náskok navyšoval a my jsme mu to svým nezodpovědným přístupem v útočné fázi velmi usnadnili, z toho pramenily jednoduché branky soupeře. Naše zakončení z postu spojek byla naprosto tristní a naivní, brankář hostí měl jednoduchou práci. Osobní odpovědnost některých hráčů za svůj výkon vůči spoluhráčům byla na bodě nula, což je ale u tohoto týmu dlouhodobý problém. S tím se nehodlám smířit. Buď se budeme snažit zlepšovat nebo můžeme rovnou na záchranu v soutěži zapomenout. Zubří bylo nad naše síly, je to výběrový tým, má násobně větší počet tréninkových jednotek, široký kádr, profesionální trenéry – to se musí na výkonu projevit. Myslet si, že získáme dva body by sice bylo velmi odvážné, to však neznamená, že když se nám nedaří, tak místo snahy se s tím poprat to tzv. zabalíme. Jde o předvedený výkon a prokázání morálně volních vlastností. A to dnes dvě třetiny utkání naprosto chybělo. Tímto výkonem se určitě nechceme prezentovat. Děkuji fanouškům z řad rodičů, kteří nás celý zápas i přes nepříznivý vývoj podporovali.

Hynek Hladil: Do dnešního zápasu jsme nevkročili vůbec špatně. Prvních 20. minut jsme se soupeře drželi o jednu, dvě branky. Pak jsme přestávali dávat branky a tam jsme se zlomili. Měli jsme spoustu ztracených balónu a neproměněných střel. Ve druhém poločase nám soupeř utekl o deset gólů. Nakonec nám soupeř utekl i o 16 branek, ale díky střelbě našeho levého křídla, Samuela Jurdanova, který vstřelil 7 gólů, jsme nakonec trochu stáhli soupeře na rozdíl 13 branek.

KH ISMM Kopřivnice - HC Zubří 23:36 (10:19)

Sestava a branky: Knesl, Rejlek – Jurdanov 7, Příhoda, Hladil 1, Geryk 1, Foral 5, Lariš, Ošmera 6/1, Klos 3, Dvořák, Pitrun, Labounek, Janík, Štěpán