Starší dorost vstoupil do sezony prohrou

15.09.2017

V sobotu 9. 9. 2017 vstoupili utkáním na palubovce Nového Veselí do nového soutěžního ročníku také starší dorostenci. Utkání hodnotí trenér Jiří Kaluža.

TJ Sokol Nové Veselí - KH Kopřivnice - 23:19 (12:9)

Jiří Kaluža, trenér staršího dorostu: K prvnímu utkání jsme zajížděli v sobotu 9.9.2017 do Nového Veselí. K zápasu jsme nastupovali s cílem získat alespoň bod. Zápas byl velmi vyrovnaný, ale v 57 minutě za stavu 20:18 pro Veselí jsme neproměnili vyloženou šanci a zápas se zlomil ve prospěch soupeře. V následném útoku soupěř zvýšil svůj náskok na 21:18 a bylo rozhodnuto. Kluci podali bojovný výkon, ale nemůžeme nechávat střeleckou zodpovědnost pouze na dvou, třech hráčích. Je potřeba, aby se zapojili i ostatní kluci. Tohle je hlavní úkol pro mě, zapojit do hry aktivně všechny hráče a přesvědčit je, ať nemají strach vzít na sebe odpovědnost.

Sestava a branky: Kriegiel Samuel, Kremer Vojtěch 1, Jalůvka Ondřej 2, Očkovič Adam 11, Jonák David 3, Macke Martin, Pavelčák Radek 1, Kučeriak Lukáš 1, Hývnar Ladislav, Orlík Tomáš, Heger Denis, Alaxa Tomáš, Ripper Jakub, Klement Michal.