Skvěle! Starší žáci porazili doma silné Zubří

07.03.2022

Velice cenný skalp si o uplynulém víkendu připsali starší žáci, kteří srazili na domácí palubovce silný celek Valachů ze Zubří.

Jaromír Petřek, trenér starších žáků: "První jarní kolo společné soutěže starších žáků se odehrálo 5.3.2022 na hale ZŠ Emila Zátopka v Kopřivnici. Naším soupeřem byl velmi silný celek ze Zubří. Celý týden nenasvědčoval tomu, že bychom měli podat solidní výkon, ale tentokrát opak byl pravdou. Kluci přistoupili k utkání velice zodpovědně od samotného začátku. Dobrá obrana a pestřejší hra v postupném útoku nás zdobily celý první poločas. Vedli jsme rozdílem tří branek, ale věděli také, že do konce utkání musíme ještě přidat. Ve druhém poločase kluci nepolevili v obraně. Všechny brankové příležitosti, které si vytvořili, sice neproměnili, ale stále šli kolektivně za svým cílem. Výhra o dvě branky byla odměna jak pro samotné hráče tak i pro jejich rodiče, kteří kluky po celé utkání hlasitě povzbuzovali. Kluky je potřeba pochválit za přístup k utkání a za předvedenou hru. 

V neděli 13.3.2022 od 8:30 hod kluky čeká 4. kolo Žákovské ligy starších žáků v Kopřivnici. Přijďte je povzbudit.

KH Kopřivnice A - HC Zubří 22:20 (13:10)

Sestava a branky: Knesl M., Rejlek M., Bula T., - Polášek Marek , Pekar K.1 , Wirgl J, Ožana J., Pekar M.2/1, Polášek V.3, Štěpán J. 15/5,Šebrle A. 1, Thomke J., Michálek Š., Seidler O., Lipový D, Polášek Michal

Trenéři: Jaromír Petřek, Alžběta Štěpánová