Rozhovor s novou obchodní zástupkyní klubu Pavlou Matulovou!

05.09.2018

Přinášíme Vám první rozhovor se sympatickou Pavlou Matulovou, která se stala novou obchodní zástupkyní klubu! Jaké jsou její vize v klubu? Co Pavla chystá v nejbližších dnech změnit nebo udělat? Jak to například vypadá se sponzory? Tohle a ještě mnohem víc se dočtete v našem rozhovoru!

Pavli, od letošní sezóny budeš v Kopřivnici působit v roli nového obchodního zástupce klubu. Jak k tomu došlo?

Prakticky slovo dalo slovo. Věděla jsem, že taková pozice v klubu chybí a příležitostí kolem je spoustu. Proto jsem se sešla s předsedou klubu, Lubomírem Veřmiřovským a domluvili jsme se na spolupráci, věřím, že přínosné pro klub.

Co bude náplní tvé práce?

Práce zní nepřesně, myslíš koníčkem? ;-) Dělám si legraci, samozřejmě to beru velice zodpovědně. Víš, prostě mě to oslovilo a chci být pro klub přínosem. Mým úkolem je neustálý přísun sponzorských peněz do klubu a také klub zviditelnit do podvědomí potencionálních sponzorů, prostě parťáků..

Bereš to jako velkou výzvu? A jaké jsou tvé vize v klubu?

Velká výzva to je. V házené se "motám" již několik let. Začínala jsem tím, že házenou začal hrát můj syn. Tento sport jsem si fakt oblíbila a začala jsem pomáhat s trénováním jako asistentka trenéra u mladších žáků, společně s mým přítelem. Nyní v létě jsem dokončila trenérskou licenci a věnuji se trénování zase opět s mým přítelem, mladších žáků. A vlastně tady se objevila moje vize. Vím, kolik stojí tento sport rodiče, není to zrovna málo. Proto chci, aby se rodičům ulevilo od některých výdajů a my, jako klub, mohli mládež a hráče extraligy podporovat. Moje vize jsou ještě větší, ale to si zatím nechám pro sebe. Martine, jestli se ještě potkáme, třeba za půl roku, mohu Ti některé vize prozradit, možná, že již budou některé splněny..;-)

Co chystáš v nejbližších dnech změnit nebo udělat?

Já vlastně už se změnou začala. Oslovila jsem případné sponzory, jsou to kamarádi, známí. Z tohoto kruhu jsem začala nejdříve. Mám k nim vztah, máme stejné vize, nebo jsem mou vizi představila. S některými se již obchodní vztah povedl, s některými jsem již domluvena, je tam ještě potřeba doladit podmínky spolupráce. Důležité, dle mě, je hlavně lidi kolem sebe oslovovat a tímto sportem je nadchnout natolik, že sami přijdou, že chtějí. Že chtějí být součástí kopřivnické házené.

Kopřivnická házená zažila po letech velký vzestup a v celém městě panuje z házené velké nadšení. Nebylo tajemstvím, že Kopřivnice měla jeden z nejnižších rozpočtů v extralize. Rozdíly mezi kluby jsou propastné. Došlo v souvislosti s příchodem velkých úspěchů i k posílení příjmové stránky? Je o nás ze strany sponzorů vyšší zájem? Pokud ne, jak situaci zlepšit?

Ano, házená v Kopřivnici zažívá úspěchy. Ale je pravda v tom, že sponzoři sami nepřijdou. Musíme situaci zlepšit, jak? Sundat růžové brýle a koukat kolem sebe. Dala jsem si bojový úkol, najít pro klub generálního sponzora a to je pro mě motorem. Protože s takovým partnerem dokážeme velké věci. V tom vidím úspěch dostat klub na jeden z nejvyšších rozpočtů v extralize.

Pavli, mnohokrát ti děkuji za rozhovor a přeji ti v nadcházející sezoně mnoho úspěchů.

Děkuji moc!